Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

před 2 hodinami, figi-1 napsal:

Oled nebrat. Vypalovani a jestli chcete hrat v poradnem hdr tak jedine lcd kvuli jasu. Ale kvalitni ne zadnou sitku.

To su zas plky, oled ma zas lepsiu ciernu a hdr mas riadene na urovni pixelu a ne plochami jak u lcd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Kterou by jste si vybrali vy ? Využití PS4 PRO 70% a zbytek normální sledování televizních programů. Cenově teď vycházejí stejně.

1.  LG OLED55B8    https://televize.heureka.cz/lg-oled55b8/

2.  Sony Bravia KD-55XF9005   https://televize.heureka.cz/sony-bravia-kd-55xf9005/

Díky všem za rady, doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi, 49 palců je pro mě max, mám v "herně" gauč cca 2,2 m od TV a 55 je fakt moc předtím jsme měl LCD Samsung 116 cm a obylo to ok, posl. 2 roky 125cm LED Samsung 6serie a dost sem si zvykal, nicméně 138cm nedám, to je fakt  moc ztrácím přehled o dětí ve hře a tak, takže 50 palců je můj horní limit a tím je to dáno a tak Sony 9005 vyhrává, Samsung pujde do obyváku, jinak poměr hraní a TV mám tak 75% TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně zastávám názor co mne učila babička, že radši si to zkurvtramtadádáím podle sebe než podle někoho jiného. Proto na žádné srovnávací a radící weby jak nastavit obraz nechodím a vždy si ho nastavím tak, aby se libíl té nejdůležitější osobě. Mě. A na ostatní kaká bílý tesák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, zdenek8486 napsal:

Je to klasika ue55mu6172

Po nastudování všemožných návodů na netu a vlastním elaborováním mám Samsung 6 řada nastaven takto:

Game Mode, podsvícení -18, Jas - 50, Kontrast - 90, Ostrost - 50, Barvy - 60, G/R - 50/50, Dig. čištění+AutoMotion+Film mode-vše OFF, HDMI1 UHD Color-ON, HDMI1 Black level - Auto, Dynamický kontrast - střední, Teplota barev - teplé1, Gamma - 1, Kolorim.prostor - Přirozený

Pokud je hra v HDR režimu - pak se nastavení liší od výše uvedeného jen v těchto položkách: Jas - 45, Kontrast - 98, Ostrost - 10, Gamma - 0

samo že taky záleží na osvitových podmínkách v místnosti - dle toho případně uprav nastavení Podsvícení a Jasu. Jo a vypnout Eko režim! Jinak TV mění podsvícení podle osvitu v místnosti!

GOW, RDR2, Spiderman na PS4 pro s výše uvedeným nastavením vypadají skvěle, (u RDR2 mám HDR vypnuto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 19 hodinami, indeshit napsal:

jj, XF9005 je super na HDR ... rozhodně lepší než OLED . Na hry je OLED nesmysl. XF9005 patří k tomu nejlepšímu. Sice nemá takovej suprovej input lag jako Samsungy, ale zase má super jas a FALD.

Rád si poslechnu jediný důvod, který podloží tvoje nesmyslné tvrzení, že OLED je na hry nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Drahý popírači všech zaběhlých teorií a vynálzče nových pravd, chceš-li popírat jakákoli tvrzení a argumentovat jejich nesmyslností, pak si alespoň nastuduj základní informace.

https://www.rtings.com/tv/learn/permanent-image-retention-burn-in-lcd-oled

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tvoje neskonalá potřeba reagovat na každý můj příspěvek je obdivuhodná. Vlastně by mě překvapilo, kdybych něco napsal a ty na to obratem nereagoval. Ještě nám tu schází zase zopakovat, že nejlepší ze všeho je projektor a obraz na zeď a bude to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

After more than 5000 hours, there has been no appreciable change to the brightness or color gamut of these TVs. Long periods of static content have resulted in some permanent burn-in (see the CNN TVs), however the other TVs with more varied content don't yet have noticeable uniformity issues on normal content. As a result, we don't expect most people who watch varied content without static areas to experience burn-in issues with an OLED TV. Those who display the same static content over long periods of time should consider the risk of burn-in though (such as those who watch lots of news, use the TV as a PC monitor, or play the same game with a bright static HUD). Those who are concerned about the risk of burn-in should go with an LCD TV for the peace of mind.

To je z rtings z real life testu, nie toho nezmyslu kde nechali nonstop bezat cnn. Zaver, jo pokud denne hrajes x hodin na vypecenom brightness hru s vyraznym a permanent hud, asi oled neriskuj. Ostatni normalni ludia si oled dopriat mozu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu