Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

3metry. Vím že by bodla větší ale to zas rozpočtově nedám

Večer pro nějakou jedu, tak sem zvědavej kdo co stihne poradit a jak se nakonec rozhodnu.

Zatím vede B8 LG, ale dost mi v žaludku leží ta Q8 od Samsungu.

Přeci jen další faktor jako je spotřeba El.energie bude možná rozhodující 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně se rozhodni na co primárně chceš TV, zda na hraní, sledování filmů apod. Pokud převážně filmy a občas hraní, tak spíše oled, pokud naopak primárně hry tak Qled... a hlavně potom brát v potaz faktor toho, zda nemáš doma někoho jako já kdo by ti u Oledu nechal klidně puštěnej statickej obraz celej den/hrál hodně rdr2  :D .
Také se mrkni na podporu aplikací na dané TV, pokud používáš např hbo apod. ( Takové philips Oled jsou na toto experti :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

qled q8 a xf9005 jsou srovnatelne TV. nanhry je lepsi qled, ma podporu freesync a mensi imputlag. je o 5k drazsi ale (15%). Sony ma 3.5jack ma sluchatka nebo repro. Samsung musis optikou nebo modrym zubem pripojit ozvuceni. Android TV nepodporuje HBO go appku Tizen v Samsungu ji má

Oled je o kategorii jinde. Na filmy ke bez konkurence. Hry tak hodku, 2 denne take ok. 

Pripojeni oledu na PC, kde hrozí, ze pobezí staticka obrazovka dlouho bych se bal. 

Bejt ten qled q8 za stejne penize jako xf9005 bral bych ho. 5k je jiz ale dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to vypadá na Q8 od Samsungu jen teď ještě řeším jestli si připlatit 2k za koncovku (FN / DN)

Jedinej rozdíl jsem vypozoroval v edge /  direct led 

Dnes sem koukal v krámě na edge led a nepřišlo mi to nějak strašný. Ale na porovnání vedle sebe je nemají 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DN bude mít rovnoměrný jas, ale zase příjdeš o one connect box + ta TV nevypadá tak hezky ze zadní strany pokud to nemáš přímo u zdi :D .... ale osobně bych raději bral one connect box a jak píše majkom, toto bych moc neřešil ... rozdíl na 99% nepoznáš.
Řešit PWM nemá moc smysl, jelikož to je dost subjektivní a v rozdílných situacích to podává rozdílné výsledky ( někomu vadí těch 120hz u sonky, někomu těch 60hz u samsungu pro 60fps).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději si zajdi pro radu nekam kde tomu rozumí :biggrin: Jen co jsem v rychlosti viděl tak... Nic ve zlém pánové :wink:

Na android TV (Sony) při zapnutí nijak hrozně nečekás :-) Moje TV od stisknutí tlačítka naskočí během cca 6s.

HBO go na (moji) android TV normálně funguje. Zkouknul jsem tam komplet malého Šeldna ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jo, zajdindo Datartu napriklad:) 

Treba minulorcni sony xe930x byla edge lit a byla lepsi nez xe9005 co mela direct. kus od kusu a typu zalezi. jinak ke vecir takze jiz urcite koupil:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu