Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ono dneska to není už ten stejnej edge co byl před 10 lety :) ...horší je, že člověk nemůže moc ani věřit v obchodě když jsou 2 TV vedle sebe ( nastavení, kalibrace z výroby atd)... a nejsem si jistý zda právě ten direct samsung nemá víc problémů než ten edge. ( Ghosting, halo efekt horší atd). Jinak pokud hráváš i na PC a nechce se ti tahat kabely, tak samsungy a tuším LG už mají steam link appku zabudovanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyla to nějaká kachna ? Doplněno oficiální vyjádření Sony: Kodi je jednou z několika tisíc aplikací na Google Play. Sony provádí doporučování aplikací, ale žádné aplikace z Google Play neblokuje, ani nemůže. (Kodi is one of several thousand apps on Google Play on Sony’s Android TVs. While Sony does curate recommended apps, we cannot and do not block Google Play apps.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Já mám loňský model Sony 55XE9005 a spokojenost a od včerejška je dostupný update na Andoid 8 Oreo 

Koukni na test XFka na rtings.com

TO mirai_trunks: já jsem s Androidem v TV spokojený a appka KODI je must have best off app pro přehrávání filmů z netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ted jsem zrovna u kamose videl b8 nazivo a je to masakr. cena je ale take masakr a hlevne bych chtel alespon 65ku...:(

Jinak celkem zajimava cena za samusng 75nu71xx a to 30k. Pomer velikost a cena nema konkurenci myslim. 

Jdounreci, ze se vrati hitofka Vanoc a to Samsung nu800x. pocitam v pulce unora, cena bude zasadnim faktorem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ji viděl u kámoše a z toho obrazu mi spadla čelist. Sice mám Pročko, ale s 4K televizí počkám až na novou konzolovou generaci, přece jen aktuálně moc "true 4K" her moc není a ceny budou příští rok (nebo kdy nová generace dorazí) zase o něco přívětivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu