Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Xf9005 je super ..... v mnohém lepší než oled...lepší pohyb, lepší koule v hdr ... zas z těch oledů nedělejte modlu ;)

 

 

Nu8002 frčí zase   55" za 19300  ,  65" nemá moc cenu za 30k, protože QE65Q6FN se dá za 31500,-   a 75" za 41700,- (CZ distribuce pochopitelně, žádná maďarská šedivka :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuju k PS4 Pro ten Samsung NU8002, ta cena 20k je lákavá. Ted mám ve svojí herně UHD Samsung 6072 (kupovaný listopad 2016). Problém mám v úhlopříčce. Nyní mám 50 a přijde mi velikostně akorát, jenže ta 8002 v 49 uhlopříčce je jen 50Hz a 100Hz je až od 55. Mám ale obavu že ten rozdíl 13cm už bude hodně, koukám na to tak ze 2-2,5metru, tedy dost zblízka. Co myslíte je ten rozdíl 50Hz a 100Hz tak podstatný? A ocením vůbec rozdíl v kvalitě obrazu mezi 6 a 8 řadou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Muj nazor: Pokud tu televizi menit vylozene nepotrebujes, tak se na to vyprdni :) Je to zbytecny, telku vymen az doslouzi, bud fyzicky nebo moralne. Je podle me zbytecne menit televizi za stejne velkou, kdyz uz, tak vezmi vetsi. 65” je minimum, o jakem se da momemtalne uvazovat. Cim vetsi, tim lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stávající by šla do obýváku, kde máme cca 9 let nechytrou starou plazmu (ne a ne kleknout) a žena už remcá, že na není nejde net atd... Tak bych  využil příležitosti a do herny si vzal něco lepšího. Jasně nutný to není,  jen jak jsem četl ty ódy na 8002 tak mě to láká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Je to o zvyku a jestli Android v TV vyuzijes.

Kdo ti rozmlouval android v TV, prodavač?Tak asi tomu prd rozumí bebo má větší marži ze Samsungu :D

Já mam 55XE9005 a super, obraz vynikající a android jede v pohodě bez problémů.

Android v TV v kombinací s KODI skvělá věc, jakykoliv film si pustíš online :cool:

Teď vyšla aktualizace na Andoid 8 Oreo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Android v TV se neseká, je to hloupost, jediný problém je s občasným samovolným restartem TV a to dělá HbbTv a výhradně to dělá HbbTv od Primy, na ČT Nova atd v pohodě, ale už se mi nerestartovala dlouho a to mám HbbTv zapnuté a povolené, je možné že Prima něco opravila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Záleží na vkusu každého soudruha, chceš Samsung kup Samsung, chceš Sony s Androidem kup Sony.

Jako 15t je velký rozdíl to jo no.

Já ji kupoval v akci za 30t + kamera za 6t zdarma a tu jsem prodal, takže ve finále za 25t telka :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám se teda android restartoval na Sony co chvila :D .. ale nedávno ( pár měsíců zpět) to hodilo nějakej update a zatím pohoda od té doby. Ono stejně soft moc řešit cenu nemá ... člověk zapne konzoli, případně reklamy na nově a vyřešeno :D ... ps: Samsungy nemá ve storu Kodi pokud má ta NU tizen OS a plánuješ to používat, a Sony mělo nějaké problémy s instalací  někdy kolem konce roku ale to už bude hádám vyřešené .. zbytek jako Plex atd. funguje vpoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andoid v tv je dobrej a to ze se seka atd je nesmysl. Mozna jak to zacinalo tak ano nevim ale kazdopadne kazdy slysel nekde ze se android na tv seka a je pomalej a uz to proste zustalo ale ted je vse jine aktualizace vylepseni atd atd a podle me nejlepsi system v tv tedka. Jede vse bez problemu. Nejhorsi co muzes udelat nechat si poradit od hlupeho prodavace. Hodne stesti tem kteri se s nimi radi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu