Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Moderators
před 13 hodinami, rkolarik napsal:

Taky jsem to řešil, ale nakonec jsem se rozhodl pro OLED. Protože teď LED mám, takže bych si jen koupil lepší LED a to Sony XF900 nebo Samsung 8002, ale pořád LED. Kdežto OLED je již nová technologie a dle mě, co jsme viděl naživo je už někde jinde. Bohužel  Samsungy Q jsou pořád LED TV, takže zatím jediná cenově slušná OLED je LGB8, i když s rizikem vypalováníl, což ale při mém hraní max 2 hodky denně, moc obavy nemám. Jen podotknu, že zatím jsme ji nekoupil, protože jak mi zde poradili, pokud nemám vyloženě důvod, není třeba to řešit. Až to přijde pujdu do OLED.

Je tomu rok, co jsem pořídil OLED od Sony. Od té doby TV běží v denním režímu běžného TV vysílání/hry/filmy. Nepozoruji žádné známky vypalování obrazu a zatím jsem ani nemusel použít funkci "Obnovení obrazu" (kterou má Sony pro tyto případy integrovanou do SW a u které doporučují její použití max. 1x do roka nebo méně dle potřeby).

Uvidím jak dál, zatím jsem s TV moc spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Když si tam zapneš na hodinku hru a potom díl ordinace není moc vypovídající hodnota :D ... pokud plánuješ hrát jak někteří píšou třeba 5+ denně, tak bych do Oledu nešel už z důvodu rizika. pokud samozřejmě někdo má bokem na dalších 5 takových, tak to asi moc neřeší :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nikde jsem o hodince hraní nic nepsal. Nepatřím určitě mezi hardcore hráče, co by u tohoto seděli celý víkend a zároveň si nedělám roční statistiky každého hraní, nemám důvod. Ale pro ilustraci jsem si teď znovu dal TLOU na zničující obtížnost a tak zhruba týden jsem to jel denně těch 5h v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď na CZC Sony 65XF9005 za 39990Kč + dron. Já si udělal radost dorazí v úterý. Můžete mi prosím poradit, jak novou TV otestovat abych zjistil případné neduhy, problémy a nedejbože ji musel v rámci 14ti denní lhůty vyměnit-vrátit ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes odesla pulka obrazu na UE55NU8002 a to ji mam dnes presne mesic. Telka se sama vypnula a zase zapnula a od poloviny dolu jsou tam carky a jedna vertikalne - to jsou sracky 😞 Ještě ze jsem starou telku zatím nezahodil, jinak bych nemel na co koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

xe9305 je fajn tv pro hdr, ale za 40k rozhodne nestoji:) 

za tu cenu non oled samsung q8 nebo q9 a nebo brzo nove qledy 2019 se subwooferem jiz v cene

v 65ce xf9005 nebo

novej xg950x v 55ce pres tmobile bonus

micro led k seriovemu nasazeni za rozumnej peniz ma jeste par let minimalne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nejde ani tak o to vyvracet nekomu, ze tahle technologie je nejlepsi nebo ze tamta zase tak dobra neni, spis me napdlo udelat souhrn plusu a minusu a vybrat dva/tri typy televizi jako aktualne nejzajimavejsi volby a treba jednou za ctvrt roku ten post zrevidovat podle aktualnich modelu/ceniku. Ale je to jen navrh 🙏🏻😀👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bouner napsal:

Víš jaká byla úvodní výrobní cena oledu? LCD? .. čehokoliv? :D ... za 5 let to bude stát pár tisíc, stejně jako 4k televize...

Oledu trvalo dostat sa na ako tak prijatelne ceny dost dlho:) microled este ani neni realne na trhu, 5 rokov? Myslim ze si na aspon prijatelne ceny pockame o nieco dlhsie... a mozno sa nikdy nedockame. Cakat na magicku technologiu bez chyb a ze pekny peniaz je pekna idea, len aby u toho caka ia nezostalo;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu