Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Wow, díky borci, super cena. Ještě dotaz v čem je ta sonka 55 lepší než 49, kromě velikosti. Ted mám samsunga 50 a stačí mi až až, 55 je moc, sleduji na tom i TV a sedím od toho tak 2 metry a už na tu 50 sem si musel celkem zvykat (předtím jsem tam měl 47).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Před hodinou, figi-1 napsal:

Aha ja myslel.ze kazdy ma vygenerovane jine heslo. Tim padem funguje jen musis znat heslo. Stranka nasim pro radost kde te to odkazuje na vygenerovani hesla uz nefaunguje. Tekze clovek co nevi heslo a nebo mu ho nikdo nepreposle tak slevu nebude mit. 

 

 

To jméno i heslo jsem našel na netu, je staré už několik let a stále funguje 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, mirai_trunks napsal:

krom vetsi je lepsi? 🙂 veci ve 4k davaj smysl pri vetsi uhlopricce. oko ma vzdalenost, kde nejde poznat rodil hd/4k. jinak jsou stejne. 

To chápu, ale jak řikám ze 2 metrů je 50 moje maximum, aby to pro mě bylo ještě přehledné, nechci lítat hlavou ze stranu na stranu. Takže chápu že u detailů je to rozdíl, ale já to nechci mít jako v kině v první řadě. Ted mám v herně mezi TV a gaučem sotva 2 metry a když jsme si to měřil tak a mezi okem a obrazovkou mám max 230cm, takže 55 si neumím představit to by znamenalo ještě o 15 cm víc než mám ted...mazec. U Samsungu je nevýhoda je 50" jsou jen 50Hz a 100Hz je až od 55", u té Sonky by to tak být nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma velikosti jsem tu už několikrát řešil a jsem opravdu rozhodnutý pro 49. Nechci stejnou chybu jako známej, který do 55 šel a ted mi říkal, že ho to štve, že je to moc velký a měl zůstat u 50. Já si ze 117 cm na 125 cm nemoh zvyknout a zvykl si snad až po roce a to bylo blbých 8cm. Skok o dalších 15 cm nedám. Je pravda že nej nabídka je v 55, i když Samsung ted na jaře na trh emituje nové Qled i v 49". Do obýváku pujde 55-60 určitě, ale tam sedím od tv snad 3,5m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, beru názor většiny. Tím se však mé dilema rozšiřuje do Samsung Q8DN (je min v 55) a navíc ještě do úvahy: jít do těchto modelů nebo počkat na nové modely Samsungu nebo Sony pro r. 2019...ted vycházejí.0 U Samsungu prej bude lepší obraz z úhlu než dosud atd. Už jsem jak Sheldon když se rozhodoval mezi PS4 nebo Xbox One

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

rkolarik:

Já bych to shrnul, kup 55" a je na tobě jestli Samsung nebo Sony.

S takovou tu budeš vybírat a ptát se zas za pár měsíců na totéž, vzít, nevzít, tvá volba a než se rozhoupes ke koupi bude už rok 2020 😂

Máš peníze, potřebuješ/chceš novou telku tak kup. 😉

Já osobně kupoval loni touto dobou Sony 55XE9005 a jsem nad míru spokojen, protože má skvělý obraz a Android což jsem chtěl.

Nechceš Android a máš raději Samsung, vem Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Datart ma ted vikendove slevicky na vse mozne i na vybrane TV 22%

Jeste do pulnoci mozno objednat napriklad 65" Oled od Philipsu za 36.5k, coz je vic nez dobra cena! 

https://www.datart.cz/Philips-65OLED873-12.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2019 at 10:14, mirai_trunks napsal:

Datart ma ted vikendove slevicky na vse mozne i na vybrane TV 22%

Jeste do pulnoci mozno objednat napriklad 65" Oled od Philipsu za 36.5k, coz je vic nez dobra cena! 

https://www.datart.cz/Philips-65OLED873-12.html

Krasná cena,taky jsem o ni uvažoval. Nakonec jsem ale odolal a nechávám si mou 55XE9005 😉 ... toho OLEDu se na hraní fakt bojim, hlavně taky statický prvky jako Kodi a tak mi doma jedou často.  Ale na filmy to byla super volba: OLED + Android TV (Kodi) + Ambilight = krásná kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, řeším teď dilema co koupit za novou TV. Po asi 6 měsíčním studování volím mezi Sony 65 af8 oled, LG 65 c8 oled, Samsung QE65Q9FN a Sony xf9005 v 75 palcích. Dlouho jsem řešil jestli nebude těch 65 palců málo, jsem trochu maniak, ale po shlédnutí těch oledu v kramech plus Sony af1 u švagra chci jít asi do oledu. Použíti ps4, ps4 pro kupovat nebudu, počkám až ps5 a pak hodne filmy na kodi ve 4k a taky klasický televize v HD. Otázka je která z výše uvedených TV bude nejlepší na ps4 potažmo ps5? Moc díky za názory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu