Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tak to mají skoro všechny hry né ?  Ale popravdě se toho nejvíce bojím , i když čtu , že nyní ty OLEDY mají při každém vypnutí TV čištění (cca 8min) a jednou za měsíc je vhodné ruční čištění pixelů (1h) tak snad neudělám chybu, když do ní půjdu ::)
Případně ještě nějaké tipy/triky proti vypálení? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny ne jenom některý hry. OLED mají i aktivní ochranu. V podstatě u statických prvků se sníží podsvícení, aby nedošlo k vypálení. Jinak pro čištění je potřeba nechat televizi ve standby módu. Jako s tím vypálením je to těžký. Já třeba mám doma 3 telefony s OLED displejem a ani jeden není vypálenej a to ten jeden používám na navigaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, rkolarik napsal:

Mám TV Samsung Q8DN a neměnil bych, ale ten se už neprodává. Váhal jsme tehdy mezi ní a Sony XF9005, ta se ještě prodává (okolo 27k), šel bych tedy do ní.

Sony XF9005 sony je pecka bracha kupoval tv tak jsem mu ji doporucil jedna z nej ted se da i za 24 000 sehnat a ja mam podobnou XE 9305 taky pecička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OLED, když není uživatel totální vocas, tak poslouží dobře 🙂

Mám 65OLED873 za 29990,- i s powerbankou z CZC.cz a je to topík 🙂

Proirita byla Android - kvůli KODI se Stream Cinema.

Kdo nechce dávat tolik peněz, doporučím věnovat pozornost TCL EC780 (podpora DV i HDR10+, VA panel). Sám se těšim, až si ji vyzkouším naživo  ...vypadá to na libovku za slušný prachy  ...Případně Samsung z FancyTV (obchod@fancytv.cz) s velkou slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nakonec teda koupil LG OLED55C9PLA tak snad poslouží dobře:.) má to i HDMI 2.1 do budoucna.  Každopádně jsem si teda i četl, že když to budu mít i na hraní tak mám radši třeba jednou za 2 týdny aktivovat čistící režim (trvá cca 1hodinu). Je na to ještě něco proti tomu "vypálení" , kdo vlastní OLED a má zkušenost tak prosím poraďte tipy/triky. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, xAsassinsx napsal:

Já jsem nakonec teda koupil LG OLED55C9PLA tak snad poslouží dobře:.) má to i HDMI 2.1 do budoucna.  Každopádně jsem si teda i četl, že když to budu mít i na hraní tak mám radši třeba jednou za 2 týdny aktivovat čistící režim (trvá cca 1hodinu). Je na to ještě něco proti tomu "vypálení" , kdo vlastní OLED a má zkušenost tak prosím poraďte tipy/triky. Děkuji

Nenechávej tam dlouho statický obraz.(myslím pár hodin) Já pár TV takto vypálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To zas ne, hejtkom hejti vše a vždy, i když je to staré pár hodin 😂😂😂

Nejlepší je samozřejmě jen to co má a zná, až na LG telku kterou má a rád by ji vyreklamoval, ale chudáci na LG podpoře 🤭😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu