Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

před 15 hodinami, mirai_trunks napsal:

plácni kapsu a kup 9005ku za 19k:)

Souhlas! Sony 9005 byla jedním z mých dvou finalistů při koupi v květnu19, nakonec jsem rozhodl pro SamsungQ8DN. Za 19k bych neváhal ani vteřinu, já dal za Samsunga 25k a to byla akce mall, ta Sonka byla tehdy ke 30k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem v Datártu koukal na 55 XF9005 a Samsung 55q8. Běželo na tom stejné krásně přesaturované, barvama se hemžící demo a musím říct, že pocitově se mi mnohem více líbil obraz u Samsungu.

Dotaz do pranice, mám 55NU8002 neboli hit vánoc 2018. Jelikož sem na Netflixu nevyřešil Dimming a stále koukám na ztmavující se obraz při titulcích, napadla mě výměna za novější model či jinou značku. Doporučení jestli Sony či samsung? A když sem nakousl Dimming, řešili ste či vyřešili tento problém u samsungu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té NU8002, zkus se mrknout na https://us.community.samsung.com/t5/Qled-and-Frame/Brightness-changes-with-subtitles/td-p/415050/page/31 . Řešili tu něco podobného .. ono se to liší i update od updatu atd. Vím že 1 update mi to rozbil, ale teď už to mám vpohodě. Ono občas si vyhrát s tím nastavením stojí za to..případně i na rtings mají hodně návodů pro lepší obraz.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Sony ma barvy k “realite” a samsung spis aby se to libilo. 

Problemy s titůka maj vsechny TV s local dimmingem, nektere vic nektere min. Zalezi na kvalite dimmingu a poctu zón.

S upgradem bych počkal, skok bych nevidel takovej jaka by bala cena navic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, taky bych počkal, NU8002 je dobrá TV a ten skok v kvalitě bude podle mě malý

Nevíte jak se to s firmware 1290, zatím jsme vygooglil spíše negativní ohlasy? Já mám pořád 1202, jelikož když byl upgrade na 1251 psalo se, že u Q8 je obraz o dost horší, tak jsem akutalizace bloknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dalo se to očekávat. Ač je LG v televizním segmentu mezi špičkou tak ohledně mobilní divize to není taková sláva a je dlouhodobě hodně ztrátová takže ty finance se nějak ušetřit musí - výroba Made in Čína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak sem tu víceméně s finálním výběrem a to je Philips PUS6704 nebo TCL 65EP660. Cenově jsou televize sehnatelné do 15K (víc určitě ne, není to prioritní). Za mě se mi líbí spíše TCL vzhledem k VA panelu ale Philips má taky něco do sebe.
Jak jste na tom vy? [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vyzkousej si nekde ten ambilight 🙂 Uvidis sam 🙂 VA panel je lepsi, takze doporucuju Philips 7mickovou radu a zabijes dve mouchy jednou ranou, verim, ze kdyz pohledas, najdes i 7mickovou radu do tech 15ti klacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu