Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators

Koukam na net, ale i tam jsou vsechny parametry identicky, jen vsude pisou rozdil v tom indexu kvality obrazu (1700 vs. 2200), ale vubec netusim, co si pod tim pojmem predstavit...

edit: treba tady: https://www.displayspecifications.com/en/comparison/164f459ce

Jo a jeden je IPS panel a druhy VA, ktery je teda lepsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ppi by mela byt hodnota toho na kolik Hz to ta Tv umi nejak softwarove dopocitat, pokud se nepletu, ale coz je vicemene nic nerikajici udaj, ty potrebujes vedet nativni frekvenci toho panelu, tady ty softwarove cisla jsou vlastne jen jako reklamni propaganda. IPS ma nizsi odezvu, lepsi barvy, lepsi pozorovaci uhly, spatnou cernou. K Tv bych bral VA panel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Noooo, dost pochybuju, ze ty telky bude mit nejaky obchod pro porovnani vedle sebe... 

@Manoust: A nekoukl bys mi prosim na ty parametry na srovnavaci strance o 4 prispevky vyse? Jestli tam treba uvidis neco, co jsem ja prehledl, nebo kvuli cemu bys treba tu tv nebral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Psal jsem to vyse, je to jen do obyvaku - takze 90% casu jen obyc tv vysilani, obcas ale i nejaky film. Nepotrebuju tam zadny OLED ani QLED. Limit nejak extra nemam, ale zase mi prijde zbytecne davat za telku do obyvaku 50, kdyz na tom pojede vetsinou jen obyc tv. Jediny, proc uvazuju o 4k HDR je budoucnost, abych za cas nemusel treba nakup tv resit znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tezko no, protoze obyc vysilani bude na vsech TV vypadat vicemene stejne spatne... Vylozene si trvas na tom ambilightu ? Bral bych TV s VA panelem, jelikoz na ni nebudes hrat, tak odezva je jedno, k obyc vysilani by byl 100hz panel asi taky celkem k nicemu. Tady tomu rozumi vic nez ja, sice je to vlakno o TV k PS4 pro, ale treba ti poradi i tak https://konzolista.tiscali.cz/forum/comments?link=4k-tv-k-ps4-pro-59nh . Jinak u TV tady kolem tech 20K je HDR jen nalepka, na HDR to ma malou svitivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam, pokud to nebudes mit aspon napichle na satelit, kde bys mohl mit 1080i/1080p vysilani, tak ten obraz bude vicemene stejne spatny. Tak to potom se divej asi po tech "ficurech" jako ten ambilight atd.... Ja se v tech TV momentalne moc neorientuju, tak treba ti tam poradi neco lepsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekám na první 4K televize se systémem dopočítávání obrazu, který využívá umělou inteligenci a strojové učení, protože klasicky upscaling bude vypadat vždycky hrozne. A kdy se dočkáme prvních kanálu ve 4K, to si netroufám ani odhadovat, jelikož teprve stále probíhá převod z SD na HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

IPS vs VA. pokud mas velkou mistnost a koukas z velkeho uhlu v mistnosti s velkou svetlosti vem IPS. 

Pokud koukas vic naprimo a vic ve tmavem prostredi vem VA. 

ten index kvality je nejspis vetsi je lepsi:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu