Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Vem toho philipsa, 4k s ambi, myslim ze budes spokojnejsi ako nejaku nizku radu samsungu a podobne srajdy... jen ma prekvapuje ze 7ka je VA, to je o rok starsi model? Tento rok snad len 8ka bola va, ne? Inac, ber VA, ips ma len lepsi uhol, ak nemas giga obyvak, tak ziadna vyhoda to neni. To vsetko za predpokladu ze ten va je zaroven 100Hz, pokud ne, tak radeji ten ips.

 

a idealne este skus najst niekoho kto ma philips s androidom, svojho casu mali krute problemy, sekali sa a podobne, mozno to uz neplati, mozno stale jo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ji doma víc jak rok, tehdy mě stála17k, obraz krásný jak HD programy tak hry na PS4, jediná nevýhoda je horší obraz pokud se díváš z většího úhlu (obraz šedne), jinak HDR a různé kravinky (motion cosi atd... :-) ) jsme povypínal, zdálo se mi, že u her na PS4 to bylo spíš na škodu, tentokrát jsem volil low cost model, dle předchozí zkušenosti, kdy jsme v minulosti koupil High Tech LED Samsunga bratru za 50k, ale já tu kvalitu u TV a her na PS3, jaksi neocenil/neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal mam 6402 a spokojenost. Stala tehdy 23k... do nizsi rady bych nesel - maji min vstupu, mozna horsi typ ovladace apod. Ja mam maly ovladac s tlacitky co se naklapi nahoru / dolu. Je to super. 7ka rada uz ma stejny jen ma navic pres nej i ovladani hlasem...

 

HDR mam taky vyply. Obraz je podle meho tmavsi a celkove horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ono hlavne HDR se neda zapnout nebo vypnout, pokud v menu zaponate nebo vypinate HDR, pak je to jen takova pseudofunkce, ktera ma “vylepsit” obraz, ale ve vysledku je z toho stejnej paskvil jako ty “vylepsovace” pohybu obrazu aka soap opera efect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu