Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

před 41 minutami, Martinoslav napsal:

@eRik Preference kazdeho jsou na jine urovni, nekdo chce hitech, jinemu bohate staci zakladni rada tv. Musis si stanovit priority, cood tv pozadujes a podle toho se pak uz da neco vybrat.

 No jelikož je to televize. Tak mi samozřejmě jde jen o obraz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, majkom napsal:

Tak za 45 to kuoi len fool ked moze mat za  mene oled

Co furt mate s tim OLED. Chce to poradnou svitivost atd. coz oledy vetsinou postradaji. Zalezi co preferujete no. 

Před hodinou, eRik napsal:

 No jelikož je to televize. Tak mi samozřejmě jde jen o obraz. 

Tak se podivej na rtings.com porovnej si co potrebujes a je. Kde je problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Neresim. Ja uz tv mam a spokojeny jsem dost. Cerna je tam hodne dobra. Tak si kupte OLED no. 

+ vynikající podání černé
+ skvělá kvalita 4K HDR obrazu
+ kvalitní zvuk
+ bohatá výbava a funkce
+ podporuje Dolby Vision a HLG
+ unikátní kabelový management
+ design

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, majkom napsal:

Svitivost:) a to ze narozdil od tej tvojej slavnej sony kde mas len x zon pro hdr umi oled riadit na urovni picelu, to ta nezaujima:)

nehovoriac o ciernej, oled je obrazovo inde ako lcd...

Jinak ty si videl nejaky film ve 4k nebo hru na xe 9305? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma ne, max v shope nejaku ps4 prezentaci, myslim ze hzd... aby si ma nechapal spatne, xe9305 neni zla tv;) ale nie je to oled;)

keby som teraz vyberal nonoled, tak xf9005 je jasny top kandidat (nastupce xe9305), ale myslim, ze z oled sa uz ku klasickej lcd nevratim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, také pokukuju po nové telce a celkem se mi zalíbila https://www.czc.cz/philips-55pus7303-139cm/233303/produkt

Co na ni říkáte? 

Rád si nechám doporučit něco lepšího, ale +- v této ceně. Nejsem až tak náročný na TV, ale na PS4 Pro si rád občas zahraju :) 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ScoRPys, pokud sa nepletu tak ten filips má 50 hz panel, ten bych nebral. Osobně jsem bral před třemi týdny tuto tv https://www.datart.cz/LED-televize-Sony-Bravia-KD-55XE8505.html

a su naprosto spokojený. Obraz pěkný, zvuk výborný. Vím, že to od zdejších audiofilů schytám, ale dávat víc jak 20t za tv nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Oba tipy jsou rozhodne super a troufam si tvrdit, ze lepsi, nez rvoje volba @ScoRPys. Pokud trvas na ambilight a Philipsu, tak jeste mrkni na 55PUS7503, tu jsem ted kupoval ja. Za 18200 na edigital.cz a je to lepsi volba nez 7303 a na edigitalu jeste navic o dost levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. 55PUS7503 se mi líbí. Tu 55PUS7303 meli na CZC za 18 900,-, proto mě zaujala :D 

Akorát prosím o upřesnění, v čem přesně je 7503 lepší?  https://www.displayspecifications.com/en/model/d27810b5 ? 

https://www.displayspecifications.com/en/model/8c2caf0 vypadá ale sakra zajímavě :blink:

Tak teď nevím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@ScoRPys 7503 je o chlup vyssi model, ma napriklad 100 Hz panel, 7303 ma jen 50 Hz. 

Edit: Ta Sonka ma temer identicke parametry jako 7503, ale je to lonsky model, tam je ke zvazeni budouci podpora. 7503 je letosni model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mas zkusenosti s Philipsem? :D Ja jsem z nej zatim nadsenej :D Ambilight je fakt pecka! A ma v sobe i soundbar a prekvapive hraje fakt dobre!

Ja bych doporucil at si vybere podle sympatii, treba se mu jedna libi vic nez druha, myslim, ze ani jedna volba neni spatna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam, ale nie s aktualnymi modelmi. Hele, ja netvrdim ze se mu nebude libit philips, ale pokud vyslovene netrva na ambilight, je ta 9005 lepsi.

sam som zvazoval philips oled, ale byl cenove jinde nez lg, tak mam lg:) 

a ambilight, nevadi mi, ale ani ma uplne nebere, aktualne prave cumim uz par dni na tv s ambilightem, prakticky ho nevnimam. Ale kazdy to muze mit jinak:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

@rkolarik ta nu800x je good, akorat 49ka bude jen 50Hz takze alespon 55ku.

ja hlasuji za tu xe9005ku. overena kvalita. ale ambilight ma taky neco dosebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu