Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Moderators

65” 4k tv s hdr ambilight za 23 tisic, to neni uplne marny ;)

CZC nabizi 5 tisic slevu a vyuzit lze i cashback 5000, takze celkem 10 tisic sleva :)

https://www.czc.cz/philips-65pus7502-164cm/211067/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Projektor nechci z vicero duvodu, ne ze by ty dnesni tv byli teda nejak sledovatelny ve dne, ale furt me zbyvaji 2 velke duvody.

 

 

před 6 hodinami, majkom napsal:

Mam doma lg, odrazy haze ked je vypnute... a oled je super, ale teda jestli dat o tolik vic za oled, to uz si spocitej sam:) 

A myslis, ze je nejaky rozdil mezi tim, kdyz jsi ve hre v tmave jeskyni nebo kdyz tv zobrazuje cernou a kdyz je vypnuta?!

 

 

Asi lepsi ten panasonic (nebo philips to byl?), precejen lg je furt zrcadlo, i kdyz do fialova, tak by me sralo dat tolik penez z atak nedodelanou vec, za tech 20 je to takovy jako, ze je to shit, sice o neco vetsi nez lg, ale je to tak pochopitelne, navic to nema to hrozne lg ui s reklamama atd. to me vzdy bavi - si clovek koupi tv za penize a pak mu to tam haze reklamy. Navic ta LG beztak nebude mit 4k v aplikacich atd. Proste nesmysl, akorat by me vadilot olik penez za nedodelek. Za ty prachy bych chtel neco co uz fakt funguje, ne vec co nejde sledovat ve dne.

V alze jsem videl nejakou, asi predchozi generaci toho a nevim, rozhodne to bylo nejmin zrcadlovy ze vseho, ale otazka jestli by se to dalo ve dne pouzivat, ty lg dema, kde machrovali, cernou bylo takovy prave dost nepresvedcivy o tom, ze to dokaze byt za dne sledovatelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe o cem pises? Jake reklamy?;) web os je pecka... zadne odrazy pres den nevidim, ty tv je zrcadlo kdyz je vypla, kdyz jede zadne odrazy nepozoruji. Cerna na oled je cerna, tomu zadna lcd nemuze konkurovat. Ale 50k by som ja za tv nedal, to uz je na zvazeni kazdeho sudruha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysvetli me prosimte jak muze byt cerna cerna, kdyz se ti do ni odrazi bila stena, tyjo, myslim, ze typek s projektorem alespon chape o cem pisu - tam zas mas bilou stenu cernou jen proto, ze je tma, takze kdyz ti ji projektor osviti, nebo i jen odraz z platna ti osviti bilou stenu/strop a to se ti odrazi zpatky na tu bilou, co je ve tme cerna, tak je za chvili cerna svetle seda, to stejne u cerne tv, akorat inverzne. Jsem vylozene zhnusen z toho, ze to nechpes.

 

BTW driv se na TV davala do vrchniho polarizeru vrstva, ktera dopadajici svetlo rozprostrela po cele plose, tazke se taky z cerne stala seda, ale uniformne, coz me osobne vyhovuje nekonecne krat vice nez aktualni koncentrovane odrazy, i kdyz u lg do fialova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me se ta rozptylova vrstva prestala davat kvuli mereni sondou, ze to nameri vic cernou cernou, i kdyz pak realne ve dne je to hruza.

By tam meli dat vanta black - bych byl spokojeny, ze to neodrazi a merici sondou by meli nejcernejsi cernou :)

před 7 minutami, majkom napsal:

Nevim, ja zadnu stenu nevidim, asi sa blbe koukam:) uprimne, mne je dost sumak co si kupis, napsal sem ti svoju skusenost a tym asi tohle ukoncim. Hodne zdaru;)

tak to nevidis, protoze je odrazena pres celou tv, vidis treba gauc :D Achjo, fakt nechapu jak tohle nekdo muze psat :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pánové pokud je mi známo řeší se zde TV nikoliv projekční plátna nebo cokoliv s tím spojené ;)

@mirai_trunks - pokud se to zdá tobě na diskuzi mimo mohl jsi klidně přesunout :rolleyes:

 

@evlo - souvisí účet evlo2 s tebou? pokud ano rád bych o tvoje vyjádření alespoň jednomu z modů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, evlo napsal:

vysvetli me prosimte jak muze byt cerna cerna, kdyz se ti do ni odrazi bila stena, tyjo, myslim, ze typek s projektorem alespon chape o cem pisu - tam zas mas bilou stenu cernou jen proto, ze je tma, takze kdyz ti ji projektor osviti, nebo i jen odraz z platna ti osviti bilou stenu/strop a to se ti odrazi zpatky na tu bilou, co je ve tme cerna, tak je za chvili cerna svetle seda, to stejne u cerne tv, akorat inverzne. Jsem vylozene zhnusen z toho, ze to nechpes.

 

BTW driv se na TV davala do vrchniho polarizeru vrstva, ktera dopadajici svetlo rozprostrela po cele plose, tazke se taky z cerne stala seda, ale uniformne, coz me osobne vyhovuje nekonecne krat vice nez aktualni koncentrovane odrazy, i kdyz u lg do fialova.

naprosto ti rozumim, tento problem jsem resil uz davno kdyz jsem presel z LCD TV ktera mela matny povrch na plazmu ktera se leskne jako zrcadlo, nakonec jedinnym resenim bylo hrat po tme a pres den pouzivam black-out zavesy ktere mi zatemni mistnost, jine reseni jsem nenasel, jo a gamepad mam oblepeny cetnou paskou aby se mi dualshock ledka neodrazela v obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši běžte se léčit, zatím ambulantně minimalně 6 dnů v týdnu a dvakrát denně docházet. A abych nebyl offf topic já mám v televizi fakt černou černou, ale nevím jestli je černá černá víc když ji vypnu nebo ta černá HDMI true black. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl podivat na aktualni LG a odrazi to vyrazne vic nez ty minule LG, zato ne do fialova, nejlepsi nejaky Qcko samsung, ale rozhodne ne adekvatni k tomu co to stoji, takze fakt lepsi ty levnejsi TV nez priplacet desetitisice. Pisu o realnych odrazech, ne mereni sondou.

Pro ♥♥♥y = odraz treba ruzove do cerne, takze ze je odrazena tmave cervena, coz je nejlepsi co hiend tv daji znamena, ze cerna neni cerna, ale tmave cervena :D

 

Ten samsung neco Q 8 F to melo v nazvu, by podle me mohl byt pouzitelny ve dne se zatazenymi zaluziemi, za cenu cca 160 000 me to prijde naprosto zoufale. Hlavne protoze jeste v roce 2010 se prodavali LCD, ktere proste ve dne meli sice sedejsi cernou, ale naprosto rovnomerne.

Neberte to zle, jen popisuji realitu, chapu, ze jsem sam komu to vadi, vetrina ma radeji cernejsi cernou s koncentrovanymi odlesky, jen pisu jak to je, kdyz by nekdo taky resil tohle, realita je jaka je a ty drahe tv fakt nedavaji smysl.

Spis premyslim jestli nevzit tu 75" Oravu, myslite, ze ta 65" philips ma nejakou vyhodu, jako realnou, v obrazu, nebo implementaci hdmi cec, ze by se treba umel philips sam vypnout s vypnutim ps4 a napak se pak zapl do smart tv, misto aby pri zapnuti automaticky zapl ps4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu