Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Dotaz pánové, přemýšlím dle doporučení miraie o NU8005 vúhlopříčce 55. Můj dotaz zní, existuje v obdobné nebo trošku dražší cenové relaci něco lepšího od LG nebo Panasonicu? A co Q6FN oproti NU8002???

AD2: NU8002 je to 100hz, zvládá 4k bez problému u pročka i one X? Má vůbec hdr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

nu8000 je dle rtings.com top na hrani. pro xbox lepsi bo podporuje free sync. nebal bych se toho. psali problemi u filmu s titulkama kde se zesvetluje obraz vzdykdyz jsou externi titule v obraze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

nemyslim, ze tam je rozdil nejak zasadni. cena byla dlouho stejna, takze radsi se kupovalo q6f, ale ted je rozdil ve prospech nu8000. pro hrani bych bral nu 8000. poradne qledy stejne jsou az q7f a vejs. 

Jinak je akce i na philipsy. pus7303. sice jen 50hz, ale maj lepsi podsviceni a ambilight nekdo ma rad. hlavne jiz za 21.5k za 65 palcu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MishaCZEk : jedná se o IPS - https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850f , takže úhly fajn, ale zbytek  ( kontrast, podání černé, homogenita podsvícení) moc ne...a z úhlu přece hrát nebudeš.  Pokud SOny, tak až XF90, která má už VA panel a žádný prašivý IPS

mirai_trunks má recht, hezky napsáno. Každý si ten svůj poměr cena/výkon musí najít někde jinde.

elmaniaKain: od LG a Panclu tam máš jen IPS samé ....co to pro Tebe znamená? Samsug je VA = černá je černá, kontrast je fajn, podsvícení je rovnoměrnější a z boku jsou vybledlé barvy (ale jen ♥♥♥ hraje a čumí na to z boku) . IPS = pravý opak. Mrkni na IPS, například https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sk9000  , což u nás představuje model 55SK8500    a  https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000  , což je právě ta UE55NU8002 . IPS TV pro hraní je vcelku vocasehodná volba :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ideshit: poslední 3 roky mám IPS panel od LG a po televizi s VA panelem koukám dlouho. Samsungum sem se vyhýbal, mojí první 3D televizi odešlo právě to 3D a oprava byla tak drahá, že sem sáhl po nové televizi a bohužel volil LG s IPS. Nicméně po negativních zkušenostech chci zase jít do Samsungu, už jen z důvodu, že Samsung u nás v rodině mají všichni a jsou spokojeni a nadále, protože nemám anténu na tv signál a sleduji tv přes aplikaci sledovanitv.cz, kde mám od providera internetu zaplacené licence na funkčnost na televizích LG, Panasonic a Samsung, takže jsem značně limitovanej.

Koumal sem rozdíly mezi NU8002 a Q6FN no a nevím, je ten qled display takovej zázrak? Někde sem četl, že q6fn je s displayem bída a chce to rovnou q7fn, což psal i mirai.

Jinak uživatelé NU8002, prý model 2018 neumí pořádně divx a nespustí tolik filmů z hdd???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

zdravím...ono fakt hodně záleží  na jaký výrobek člověk zrovna trefí protože určitě jste slyšeli o těch kur..vít..kách co tam výrobci montují protože oni potřebují aby televize vydržela pár let a kup si hlupáku pak novou ...no ono se nejedná jen o televize stejné kur,vít, ka jsou všude-automatky,mikrovlnky...a další spotřební zboží...špatný cín/spoje/vysychající elektrolyty,použití materiálu který teplem mění svoje hodnoty či strukturu....atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat odborníků jestli bude velký rozdíl v https://www.alza.cz/55-samsung-ue55nu8002-d5298751.htm a https://m.alza.cz/55-samsung-ue55nu7172-d5298745.htm i pro obyčejného diváka/hrace?? Pro vás asi jo..? Přijde mi 20 za telku dost když mrknu jen občas a zahraju taky svátečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2 roky 4K Samsung TV řada 6, tedy ještě nižsí než 7, dnes se už ani neprodává. HD TV a hry na Ps4 Pro bez problémů, stačí se pohrát s nastavením obrazu. Jen z úhlu barvy šednou, ale já sedím přímo před TV a obraz je jak fotka. Takže podle mě pro uvedené potřeby (občasný divák a hráč) je ten Samsung 7172 dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na doporučení sem vzal 55 palců NU8002 a musím zatím jen chválit. Přecházel sem z 3d tv od LG s IPS panelem a docela špatným podsvícením (v rozím a náhodně na obrazovce světlejší fleky). Obraz u NU8002 mě mile překvapila krásná černá, svižnost systému Tizen oproti webOS a hlavně 4K plus HDR při zapnutí GOW, nádhera. Děkuji místní elitě za radu @mirai_trunks @indeshit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu