Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tango23:

 

není to moc dobrá volba, protože je to IPS panel. Vyber radši VA, takže třeba Samsung nebo Hisense například. Přeci nebudeš při hraní koukat na to z boku.

Pro ilustraci se podívej, co je IPS za sajrajt - https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x750f  . contrast a uniformity slabota, úhly dobrý.

Rozumnej člověk vybere spíš VA, zejména na hraní - https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100 = sice horší úhel (z boku bledší), ale zase konstrast top, černá pěkná ... samozřejmě ta telka nemá vysokej jas a širokej gamut, takže na HDR nepoužitelný, ale to v této kategorii není beztak žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2018 at 8:43, perry napsal:

@okajos a priste nam dedo povis o Chemtrails a Svobodnych zednarich, slibujes? :D

Vypadlo z tebe velke moudro chlapce, myslis si, ze si okajos vymysli? Tak si pis, ze vubec ne. Pokud nevis nic o teto problematice, tak smotej platno a v koute potichounku pozoruj diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se toho tak  uplně nebál, mám Samsunga 6 řadu 2roky, tehdy stála 17k dneska tak 10k, obraz na ps4 pro je v pohodě, kámoš má 55NU8002 a obraz mi nějak lepší nepřijde, viz hodnocení (specielně u kategorie Video gaming a HDR gaming to není žádní tragedie)

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku6300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ceho by ses nebal? on chce levnou lg. levnej samsung urcite lepsi. 

Jinak jsou ruzne v akci oledy B8 za 29990. Nekde ktomu i nejakej howerboard prej v cene 10k:) mall. cz datart i electroworld. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se také přidávám do klubu :) včera jsem si pořídil Samsung UE55NU8002, musim říct obraz super, ovládání taky. Zkoukli jsme film ve 4k z externiho disku, všechno plynulé a ostré.

Problém začal při zapojení PS4 pro a zapnutí RDR2... Musim říct, že jsem docela dost zklamanej. Ale věřím že to bude jenom otázka nastavení. Mohl by mi poradit někdo kdo má stejnou TV? Při pohybu se mi kolem postavy dělají kostičky, stejně tak kolem koně a všeho co má trochu rychlejší obraz, když otáčím pohled tak vidim za postavou jeho duchy. PS4 mám přípojenou dodávaným kabelem, a vše nastavené na automatiku. v Info o obrazu mam uvedeno že místo RGB je YUV 420 a RGB nejde vybrat. Mohlo by to být kabelem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ukazuje ti psko ze je ve 4k a hdr je podporovano? nekdy se musi zapnout v tv special nastaveni pro hdmi. 

Mas zaplej game mode? nove samsungy by to meli delat automaticky, ale projistotu zkontroluj. udelej kratke video at vidime vic. 

k akcim:

EW porad LG B8 za 29990

https://www.electroworld.cz/lg-oled55b8pla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 65MU8002 ne NU8002 a řeším zatím 2 záludnosti...vždycky když zapnu PS tak v rozmezí prvních asi 15min hraní se obraz na pár sekund vypne jako kdyby vypadl signál a pak se nahodí..udělá to vždy jen jednou po zapnutí pak už ne...Sony háže chybu na Samsung...Samsung zase na Sony..klasika..nevím co s tím..a co se obrazu týče...máte tam taky takové světlé místa na panelech??? já je mám uprostřed dole..vypadá to jak "ledvinka" od baworáku...a teď se to rozšířilo na pravou stranu...tam to bylo nedávno dost viditelné mezi levou stranou..

IMG_20181027_183138.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Anubis napsal:

Takže se také přidávám do klubu :) včera jsem si pořídil Samsung UE55NU8002, musim říct obraz super, ovládání taky. Zkoukli jsme film ve 4k z externiho disku, všechno plynulé a ostré.

Problém začal při zapojení PS4 pro a zapnutí RDR2... Musim říct, že jsem docela dost zklamanej. Ale věřím že to bude jenom otázka nastavení. Mohl by mi poradit někdo kdo má stejnou TV? Při pohybu se mi kolem postavy dělají kostičky, stejně tak kolem koně a všeho co má trochu rychlejší obraz, když otáčím pohled tak vidim za postavou jeho duchy. PS4 mám přípojenou dodávaným kabelem, a vše nastavené na automatiku. v Info o obrazu mam uvedeno že místo RGB je YUV 420 a RGB nejde vybrat. Mohlo by to být kabelem ?

Zkus vypnout fci. Auto Motion. V Game modu by to ale mělo být vypnuto automaticky. Obecně je lepší povypínat všemožné tyto technické vylepšení apod. protože to u her obraz může spíš kazit a cházet různé artefakty.

A konkrétně u RDR2 jsem HDR vypnul, protože obraz je horší jakoby zastřený, ale to je už profláknutá záležitost.

 

K tomu LG B8...cena 30k je sakra lákavá. Jen jsme četl na rrtings, že u této TV je velké riziko vypálení statického obrazu (TV Logo, HUD u her)...tak nevím

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Anubis napsal:

Takže se také přidávám do klubu :) včera jsem si pořídil Samsung UE55NU8002, musim říct obraz super, ovládání taky. Zkoukli jsme film ve 4k z externiho disku, všechno plynulé a ostré.

Problém začal při zapojení PS4 pro a zapnutí RDR2... Musim říct, že jsem docela dost zklamanej. Ale věřím že to bude jenom otázka nastavení. Mohl by mi poradit někdo kdo má stejnou TV? Při pohybu se mi kolem postavy dělají kostičky, stejně tak kolem koně a všeho co má trochu rychlejší obraz, když otáčím pohled tak vidim za postavou jeho duchy. PS4 mám přípojenou dodávaným kabelem, a vše nastavené na automatiku. v Info o obrazu mam uvedeno že místo RGB je YUV 420 a RGB nejde vybrat. Mohlo by to být kabelem ?

Ahoj to není televizí,ale hrou!Mám tu samou TV a jediná hra RDR je na 4K telce celkem hnusná.Mám PS4 pro i Xbox S a naprosto stejný problém.Vypni HDR na televizi a je po problému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu