Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

co mas ted? na 90% bude xf9005 velkej skok kupredu. do 30k pro 5+hodin gamingu lepsi TV nesezenes. 

Uvazoval bych o nu8002. je o 8k levnejsi. 

Tizen u samsungu vs android u sony. android ma vice appek, tizen je relativne sviznejsi

Jak budes resit zvuk? 

Sony ma 3.5jack pro pripojeni sluchatek/repro. K samsungu musis poridit reciever a optikou nebo soundbar a hdmi/bt. 

Planujes xbox nebo pc? samsunga podporu freesync. 

Osobne bych za 30k koupil 70xf8305:))

VA panel,direct led, nema local dimming a je fakt velka:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak nejak mi prijde, ze se tady ty diskuze neustale dokola opakuji. Napada me, jestli by @mirai_trunks, ktery ma evidentne prehled o vsemoznych modelech, nechtel udelat pruvodce nakupem televize (nejaky souhrn vyhod/nevyhod a aktualne nejvyhodnejsich modelu) a jednou za tri mesice/pul roku ho treba aktualizovat. Vyhneme se neustalemu opakovani dotazu a stale jednem a tem samym odpovedim.... co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martinislav, aspon to tu zije:) ono ten navid je easy - prve rozhodnutie je oled nebo lcd, pokud oled vyberaj podla os a ceny, pokial lcd - va, 100hz, a pripadene max jas pre hdr - a pak max ak mas silnu preferenci os tak podle toho brand.

suma sumarum:

oled nieco od lg (nejlevnejsi), pokud xces android tak pana/philips(ak xces ambilight) a ak xces top notch tak sony;)

Lcd obecne idealne modely (cena/vykon) su 9ka od sony/8ka od samsungu/qled6-7 od samsungu...

a pak uz jen kompromisy;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil, ale nakonec jsem se rozhodl pro OLED. Protože teď LED mám, takže bych si jen koupil lepší LED a to Sony XF900 nebo Samsung 8002, ale pořád LED. Kdežto OLED je již nová technologie a dle mě, co jsme viděl naživo je už někde jinde. Bohužel  Samsungy Q jsou pořád LED TV, takže zatím jediná cenově slušná OLED je LGB8, i když s rizikem vypalováníl, což ale při mém hraní max 2 hodky denně, moc obavy nemám. Jen podotknu, že zatím jsme ji nekoupil, protože jak mi zde poradili, pokud nemám vyloženě důvod, není třeba to řešit. Až to přijde pujdu do OLED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu