Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

V 18. 8. 2019 at 19:05, craig27 napsal:

Chlapi co říkáte na tu novou řadu od Hisense? https://www.alza.cz/65-hisense-h65u8b-d5608210.htm?o=2 Dobrá cena myslím, za to co nabízí, jen vyšší Input lag a nižší Hdr.

Mám ji v merku už delší dobu jako náhradu za již vyprodanou NU8002. 

Záleží na co ji chceš a jak to chceš mít nastavený. Když si vezmeš do prodejny nějaký HDR film na flešce třeba a pustíš si to všude jinde (Samsung, Sony, LG, Philips) a poté v Hisense, tak uvidíš, že Hisense je nejhorší. Pokud si nastavíš HDR noc nebo HDR den, tak už je to pohoda, pokud ti ale dané režimy vyhovujou. Šel bych si to nejdřív vyzkoušet. Ostatní telky ti to zahrajou naprosto v klidu nezávisle na obrazovém režimu. Hisense je v tomto takový specifický. Nemusí to bejt ale špatně.

UE65RU8002 je(byla) teď v Planeu za 19990,- ... ne 55", ale 65". NU8002 sice byla lepší v mnohém, ale 20k za 65" 120hz, VA s Freesyncem a luxusním input lagem je fajn cena. Není to sice žádná HDR extraliga, ale zase za ty prachy fajnový. Případně chvíli počkej a třeba QE65Q60R bude za chvíli pod 30k. QE65Q70R taky. Už teď jí Fancy má za 35k (obchod@fancytv.cz) (stejně jako Alza má loňskou QE65Q8DN - každá je v něčem lepší a v něčem jiném slabší). Nebo 65XF9005 taky paráda, ale ta už asi níž nepůjde, protože už je to starej model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak Mi TV nedošla - v den, kdy se měla odesílat jsem dostal zprávu, že je "Out of Stock", takže jdou peníze zpět (navíc se nakonec nejednalo o Direct LED, ale klasický Edge LED)... :D

Hledám tedy něco v ČR, s budgetem do 15 tisíc. Je mi jasný, že za tuhle cenu neseženu nic perfektního, ale s tím počítám (náročný nejsem, doteď mám 7 let starý Sencor :D), nicméně nebráním se ani bazaru. Co se velikosti týče, sháním ideálně 50" (gauč bude blízko), případně 55" - více, prosím, ne.

Primárně by měla TV sloužit pro filmy, sekundárně pro hry (50/60 Hz panel mi stačí). Momentálně koukám na https://www.alza.cz/50-tcl-50ep680-d5635683.htm, nicméně za další tipy budu rád 🙂

P. S. @Martinoslav: Projektor (v jiné místnosti, proto koupě TV) slouží parádně, nemůžeme si ho s přítelkyní vynachválit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Prostě Samšunt no, asi nemá licenci 🤔😂

To spenat: tady máš recenzi TCLka

https://www.cnews.cz/televizor-tcl-ep68-cinsky-zaklad-recenze/

Edit: osobně bych do TCL asi šel už kvůli Androidu a Kodi 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, spenat napsal:

Tak Mi TV nedošla - v den, kdy se měla odesílat jsem dostal zprávu, že je "Out of Stock", takže jdou peníze zpět (navíc se nakonec nejednalo o Direct LED, ale klasický Edge LED)... :D

Hledám tedy něco v ČR, s budgetem do 15 tisíc. Je mi jasný, že za tuhle cenu neseženu nic perfektního, ale s tím počítám (náročný nejsem, doteď mám 7 let starý Sencor :D), nicméně nebráním se ani bazaru. Co se velikosti týče, sháním ideálně 50" (gauč bude blízko), případně 55" - více, prosím, ne.

Primárně by měla TV sloužit pro filmy, sekundárně pro hry (50/60 Hz panel mi stačí). Momentálně koukám na https://www.alza.cz/50-tcl-50ep680-d5635683.htm, nicméně za další tipy budu rád 🙂

P. S. @Martinoslav: Projektor (v jiné místnosti, proto koupě TV) slouží parádně, nemůžeme si ho s přítelkyní vynachválit :D

Do 15k bych sel do Hisense H55U7A, pokud ji jeste sezenes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

tak topovka to neni, ale zase za 16 k 65 palcu s ambilightem. nejlepsi low cost varianta. od patku dny Marianne. 20% na TV by melo bejt.

ja ji mam z roku 2018 ve 43ce. VA s direct led, v akci za cca 10k dobra vlba byla. vetsi jiz muzou bejt ale ips a podsviceni bocni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jsem naprostý laik. Cena a velikost je lákavá. Nyní mám 55" LG,bez HDR atd . Tv bude hlavně na filmy z Netflix , sport (tenis,hokej, fotbal) a pak PS4,žel bez pro. Čekám na ps5. Není u této tv to hdr nějak ošizené? Mám do ní jít? Nebo raději čekat. Mám finanční limit cca 25t. Víc se mi do bedny dávat nechce. Uchylku mám na telefony :)

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

kdyz mas tv co ti aktualne vyhovuje tak vyckej a spolu s ps5  koupis za rok i kvalitni 4k televizi. V téhle cene jde pouze o zaklad, ktery neurazi, ale zadna hdr topovka to neni. Mozna, ze v patek/sobotu se objevi pri akci dny Marianne sony 65xf9005 kolem 29k a to by jiz mohlo bejz zajimave i z pohledu hdr.ufidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes mobilní aplikaci Alza, jen dnes 20% sleva TV. Udajně Sony 55XF9005 po sleve za 21,5k, nebo LG Oled 55B8 za 22,4k.

Je to z příspěvku na Konzolista.cz.

https://www.alza.cz/slevova-hlidka

Tak jsme to zkusil a funguje! Sony  65xf9005 jde koupit za 32k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu