Jump to content
Karel Kobliha

Televize pro Playstation 4 PRO

Recommended Posts

Pánové jsem naprostý laik. Cena a velikost je lákavá. Nyní mám 55" LG,bez HDR atd . Tv bude hlavně na filmy z Netflix , sport (tenis,hokej, fotbal) a pak PS4,žel bez pro. Čekám na ps5. Není u této tv to hdr nějak ošizené? Mám do ní jít? Nebo raději čekat. Mám finanční limit cca 25t. Víc se mi do bedny dávat nechce. Uchylku mám na telefony :)

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

kdyz mas tv co ti aktualne vyhovuje tak vyckej a spolu s ps5  koupis za rok i kvalitni 4k televizi. V téhle cene jde pouze o zaklad, ktery neurazi, ale zadna hdr topovka to neni. Mozna, ze v patek/sobotu se objevi pri akci dny Marianne sony 65xf9005 kolem 29k a to by jiz mohlo bejz zajimave i z pohledu hdr.ufidime.

Zdar je to trochu OT, ale nechci zakladat novy topic. Ja ♥♥♥ si koupil smart TV bez androidu (Samsung) a kodi na xboxu je otresne.. Chci to vyresit nejakym android boxem na kodi a zaujal me tenhle https://multimedialni-centra.heureka.cz/xiaomi-mi-tv-box-s/ je to ciste jenom na kodi.. Co myslite bude to stacit? Dulezite je pro me 4K

před 4 hodinami, majoo200 napsal:

Zdar je to trochu OT, ale nechci zakladat novy topic. Ja ♥♥♥ si koupil smart TV bez androidu (Samsung) a kodi na xboxu je otresne.. Chci to vyresit nejakym android boxem na kodi a zaujal me tenhle https://multimedialni-centra.heureka.cz/xiaomi-mi-tv-box-s/ je to ciste jenom na kodi.. Co myslite bude to stacit? Dulezite je pro me 4K

Zdarec, ja ho zvazoval taky, ale je pro me nepouzitelne... protoze mena (pokud se nepletu) optiku out (kosticku).

Na kodi pouzivam nejaky Tronsmart s 2 GB ram a uplne v poho.

Da se poridit i Sencor, ale u toho bacha - nema oficialne pristup do google store a vyuzivas tam ciste jen aplikace, co jsou vevnitr. A navic maji udelany asi blbe preklad, a kdyz to vypinas, tak maji prehozeny Reboot a Shutdown 😄 Ale jinak slape taky....