Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdar je to trochu OT, ale nechci zakladat novy topic. Ja ♥♥♥ si koupil smart TV bez androidu (Samsung) a kodi na xboxu je otresne.. Chci to vyresit nejakym android boxem na kodi a zaujal me tenhle https://multimedialni-centra.heureka.cz/xiaomi-mi-tv-box-s/ je to ciste jenom na kodi.. Co myslite bude to stacit? Dulezite je pro me 4K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, majoo200 napsal:

Zdar je to trochu OT, ale nechci zakladat novy topic. Ja ♥♥♥ si koupil smart TV bez androidu (Samsung) a kodi na xboxu je otresne.. Chci to vyresit nejakym android boxem na kodi a zaujal me tenhle https://multimedialni-centra.heureka.cz/xiaomi-mi-tv-box-s/ je to ciste jenom na kodi.. Co myslite bude to stacit? Dulezite je pro me 4K

Zdarec, ja ho zvazoval taky, ale je pro me nepouzitelne... protoze mena (pokud se nepletu) optiku out (kosticku).

Na kodi pouzivam nejaky Tronsmart s 2 GB ram a uplne v poho.

Da se poridit i Sencor, ale u toho bacha - nema oficialne pristup do google store a vyuzivas tam ciste jen aplikace, co jsou vevnitr. A navic maji udelany asi blbe preklad, a kdyz to vypinas, tak maji prehozeny Reboot a Shutdown 😄 Ale jinak slape taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtku vole to je 160 ojro ten šaomi muzu mit cca za 1500 jde mi fakt ciste jen o kodi nic vic nic min 😕

Ted koukam ze to xiaomi ma USBčko takze muzu kdyztak dokoupit USB-Lan redukci.. Tim je to asi vyreseno 

miz012 : A ma ten tronsmart podporu 4K?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co tato https://www.mall.cz/televizory/philips-65pus7304
Za 17 t. se mi to zdá nějaké divoké. Něco tam je špatně? Chci hlavně na filmy Netflix hdr,sport a do budoucna ps5 (teď mám ps4 bez pro) Co to dvb-t2 ? Nepisou tam to schváleno pro čr jako u jiných modelů. Pojede u nás?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem tu s androidem,ale Mall dělá levou na zákazníka . Když jsem objednaval, tak dostupnost byla 23.9. Ale v pondělí přišel email,že bude 2.10. Tedy po skončení akce. Teď tam mají dostupnost 26.9. Škoda no.

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Pánové prosím ještě jeden názor a už naposled . Co ta 58PUS7304 ? Ta ma android, ale jen LED. Je tam velký rozdíl v LED a direct led ?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě čeká u Czc k osobnímu odběru ta 65" https://www.czc.cz/philips-65pus7304-164cm/262228/produkt sice je to Ips panel, ale vzhledem k vélkému obýváku potřebuji spíše větší pozorovací úhly než černou. Apropo ještě byl k TV Cash back 10 000,- a Hoverboard v hodnotě 7990,- zdarma, no nekup to😀

 

Před hodinou, jirka.vanek napsal:

Chtěl jsem tu s androidem,ale Mall dělá levou na zákazníka . Když jsem objednaval, tak dostupnost byla 23.9. Ale v pondělí přišel email,že bude 2.10. Tedy po skončení akce. Teď tam mají dostupnost 26.9. Škoda no.

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Pánové prosím ještě jeden názor a už naposled . Co ta 58PUS7304 ? Ta ma android, ale jen LED. Je tam velký rozdíl v LED a direct led ?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Objednej u Czc tu 58" 7304 je to VA panel, Direct Led, a za 15 000,- není co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? To jsem netušil. Právě mi odpověděl Mall. No nevím nevím. Přijde mi to podivné a v podmínkách to upravené není. Jedná se o dostupnost 65" viz : Dobrý den,
 
dodavatel bohužel několikrát změnil termín dodání. Momentálně očekáváme naskladnění v příštím týdnu, obratem začneme vykrývat objednávky k zákazníkům, ale některé televizory dodáme až počátkem měsíce října. Uvědomujeme si, že zákazníci nemohou účtenku registrovat včas, budeme tak brát v potaz datum objednávky, nikoliv faktury.
 


Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu