Jump to content
Karel Kobliha

Televize pro Playstation 4 PRO

Recommended Posts

tak pár cenovejch akcicek:

Datart:

- sony 65xf9005 za 25400 (VIP sleva a kupon -500kc co vyskocil v prohlizeci)

LG 55oled B9 za 25207 Kč (VIP sleva a kupon -500kc co vyskocil v prohlizeci)

Philips 55oled 754 za 23159 Kč  (VIP sleva a kupon -500kc co vyskocil v prohlizeci)

Czc.cz má akci na TV Samsung. Např. Samsung QE65Q80T s kódem SAMSUNG8000 za 31 990 Kč + Cashback 2 000 Kč. Ve finále tedy 29 990 Kč + O2TV na 2 měsíce zdarma. Už delší dobu čekám na nějakou zajímavou akci s LG Oled B9, ale tato akce mi přijde dost zajímavá, že to možná ještě přehodnotím.

Uz nevim presne ktery letak, ale pokud nekdo ceka na rozumnou cenu LG OLED B9, tak ve dnech Marianne bude 65 palcova B9 za 31-32k. Tipoval bych nejaky Okay/Electro World/Planeo/Euronics. Docela dobry kauf bych rekl, vzhledem k tomu, ze jsem v kvetnu kupoval 55 palcovou verzi za 28k.

No jo, ale ne kazdy kvuli konzoli bude kupovat telku za 42k. Ja urcite menit nebudu. Netrpelive cekam na predprodej PS5, HDMI 2.1 mam, G-SYNC nepotrebuji. Nekde jsem snad cetl, ze ty nove LG OLED modely budou mit ty HDMI 2.1 porty pomalejsi, nez starsi OLED modely.

před 30 minutami, placek napsal:

Nemá cenu kupovat cokoliv jiného než nové OLED od LG řady CX  nebo GX.(120Hz s G Sync,HDMI 2.1 ,VRR a další) S novými konzolemi a GK ( série 3000) ideální kombo do budoucna.

Čau chlapi, před dvěma lety jsem koupil Sony 55XE9005 a teď trochu váhám když vidím ty nabídky na 65 oledy. Co jsem koukal, tak 1080p 120hz by TV měla dát což asi bude stačit, ale nejsem schopný potvrdit, jestli v tomto módu bude fungovat i HDR? U Xboxu to prý nefunguje, mohl by mi to někdo prosím potvrdit? Díky

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám přesně stejnou telku od Sony a HDR funguje na Xboxu S co mám doma, zapíná se třeba u Forzy Horizon 4 při zapnutí hry a nabízí zda chceš či ne zapnout HDR, ale HDMI kabel musíš mít v HDMI 2 nebo 3 a zapnuté HDR v nastavení TV.

Koukni sem na recenzi a v sekci Setting je i jak tuto TV nastavit, mám to přesně podle nich nastavené a jsem spokojený.

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900e

Dle rtings by to mělo na Xboxu fungovat.

No a nepisou to na rtings? 🤔

Takže by to fungovat na XE9005 mělo 

1. Update 6/12/2018: A note for Xbox One X and Xbox One S owners: 1080p @ 120 Hz from the Xbox is only supported on this TV when the Xbox's connection type is changed from Auto-detect (Recommended) to HDMI, but unfortunately in this mode 4k and HDR aren't supported.

před 23 hodinami, Crashíčeq napsal:

No jo, ale ne kazdy kvuli konzoli bude kupovat telku za 42k. Ja urcite menit nebudu. Netrpelive cekam na predprodej PS5, HDMI 2.1 mam, G-SYNC nepotrebuji. Nekde jsem snad cetl, ze ty nove LG OLED modely budou mit ty HDMI 2.1 porty pomalejsi, nez starsi OLED modely.

Jo jo nové modely mají propustnost jen 40 Gbits oproti 48 u starších modelů.( ovšem to není až tak podstatné) Vtip je v tom že u sousedů v německu,polsku vyjdou tyto OLED TV (2020) o dost levněji.Jen zde jsou obchodníci zloději.Tak si vyberte.