Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Czc.cz má akci na TV Samsung. Např. Samsung QE65Q80T s kódem SAMSUNG8000 za 31 990 Kč + Cashback 2 000 Kč. Ve finále tedy 29 990 Kč + O2TV na 2 měsíce zdarma. Už delší dobu čekám na nějakou zajímavou akci s LG Oled B9, ale tato akce mi přijde dost zajímavá, že to možná ještě přehodnotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Uz nevim presne ktery letak, ale pokud nekdo ceka na rozumnou cenu LG OLED B9, tak ve dnech Marianne bude 65 palcova B9 za 31-32k. Tipoval bych nejaky Okay/Electro World/Planeo/Euronics. Docela dobry kauf bych rekl, vzhledem k tomu, ze jsem v kvetnu kupoval 55 palcovou verzi za 28k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nooo Bčka maji taky 120Hz a 2.1ku. Gsync konzole neuzije:) nema cenu priplacet 20k. Jako libila by se mi lg oled 48ka cx, ale davat 40k nebo sehnat 55ku b9 kolem 20k( doufam, ze sleva 20% z dnu Marianny pude i na 55ky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale ne kazdy kvuli konzoli bude kupovat telku za 42k. Ja urcite menit nebudu. Netrpelive cekam na predprodej PS5, HDMI 2.1 mam, G-SYNC nepotrebuji. Nekde jsem snad cetl, ze ty nove LG OLED modely budou mit ty HDMI 2.1 porty pomalejsi, nez starsi OLED modely.

před 30 minutami, placek napsal:

Nemá cenu kupovat cokoliv jiného než nové OLED od LG řady CX  nebo GX.(120Hz s G Sync,HDMI 2.1 ,VRR a další) S novými konzolemi a GK ( série 3000) ideální kombo do budoucna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, před dvěma lety jsem koupil Sony 55XE9005 a teď trochu váhám když vidím ty nabídky na 65 oledy. Co jsem koukal, tak 1080p 120hz by TV měla dát což asi bude stačit, ale nejsem schopný potvrdit, jestli v tomto módu bude fungovat i HDR? U Xboxu to prý nefunguje, mohl by mi to někdo prosím potvrdit? Díky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Mám přesně stejnou telku od Sony a HDR funguje na Xboxu S co mám doma, zapíná se třeba u Forzy Horizon 4 při zapnutí hry a nabízí zda chceš či ne zapnout HDR, ale HDMI kabel musíš mít v HDMI 2 nebo 3 a zapnuté HDR v nastavení TV.

Koukni sem na recenzi a v sekci Setting je i jak tuto TV nastavit, mám to přesně podle nich nastavené a jsem spokojený.

 https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900e

Dle rtings by to mělo na Xboxu fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No a nepisou to na rtings? 🤔

Takže by to fungovat na XE9005 mělo 

  1. Update 6/12/2018: A note for Xbox One X and Xbox One S owners: 1080p @ 120 Hz from the Xbox is only supported on this TV when the Xbox's connection type is changed from Auto-detect (Recommended) to HDMI, but unfortunately in this mode 4k and HDR aren't supported.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Crashíčeq napsal:

No jo, ale ne kazdy kvuli konzoli bude kupovat telku za 42k. Ja urcite menit nebudu. Netrpelive cekam na predprodej PS5, HDMI 2.1 mam, G-SYNC nepotrebuji. Nekde jsem snad cetl, ze ty nove LG OLED modely budou mit ty HDMI 2.1 porty pomalejsi, nez starsi OLED modely.

 

Jo jo nové modely mají propustnost jen 40 Gbits oproti 48 u starších modelů.( ovšem to není až tak podstatné) Vtip je v tom že u sousedů v německu,polsku vyjdou tyto OLED TV (2020) o dost levněji.Jen zde jsou obchodníci zloději.Tak si vyberte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu