Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

S tím bych nesouhlasil. Mám doma jak fullHD tak 4k HDR TV a pročko jsem měl z 90% zaplé na fullHD :D . Je to celé o tom jaké hry plánuješ hrát apod, prostě pokud má hra 1080p/60fps je to podstatně lepší než těch 1440p/30 na 4k TV ( Jsou taky vyjímky jako GTS apod, které zase na 4K vypadají parádně). Pokud plánuješ koupit TV tak to pro klidně koupit můžeš pokud budeš hrát hry co mají podporu 60fps při fullHD, a nebo kup zatím třeba slimku s tím, že za rok to prodáš a koupíš pro společně s novou TV ( asi lepší varianta, kord pokud si rád že zatím ušetříš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Pozor ale na to ze LG delaji ty "falesne" 4K...

 

Za me zatim - je zbytecna kupovat 4K TV i k PSPRO, prozradte mi nejakou nativni 4K hru... Existuje vubec?

 

Ale dnes uz stejne nejde koupit kvalitni fullhd, protoze proste se uz nedelaji, alespon u samsunga v 2017 modelech nic takoveho neni

 

Mam tip na Samsung 55" 4K za 17300,- http://www.baliashop.cz/samsung-ue55mu6172

 

Co na ten model ue55mu6172 rikate? Ma to i satelitni tuner...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno chtít koupit samsunga do 20k chce odvahu většinou :D ... jinak http://www.rtings.com/ má solidní recenze a často i updatují po vydání zásadnějších FW ( U Sony to byly HDR10 updaty apod.) . Osobně mám Doma 2x Bravii a nemůžu si stěžovat, záleží i na ceně jakou je člověk ochoten investovat a na co bude TV primárně určená ( pokud tam 99% času poběží ordinace je to fuk, pokud tam 99% času poběží hry tak určitě je lepší řešit input lag a podobné věci). Je škoda že se do Čr nevozí Vizia ( ale nevím jak jsou na tom modely ve střední/nižší třídě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=62631]Bouner[/mention]: mno ten model stoji v EUP 20000 takze podle tve teze v pohode ne?

 

@mirai: ok tak sorry, jsem to spatne precet, zarok budou zase jine modely

[mention=12932]all[/mention]: tak ohledem hacku ostatnich znacek jak samsunga asi nic nikdo nevi co? Jde tam udelat dost uprav, odblok a undecode pvr, sofr dekoder satelitu a dalsi

 

------

 

All: Co rikate na tento 43" zazrak FHD za necelych 7000? Ma i satelit a hevc

 

https://www.electroworld.cz/thomson-43fc3106-televize

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo myšleno tak, že hodně levných samsungů má či mělo nic moc panely a hromada věcí které říkají že TV má, tak v realu to vůbec nemá a jsou to jen nějaké rádoby SW napodobeniny které nefungují ... třeba již zmíněné HDR od Miraie :) . ( Nevím jak jsou na tom modely ke konci 2017 pokud nějaké vyšly).

Pokud chceš FHD TV kolem těch 7k, zkusil bych se možná i podívat na loňské modely, občas je 2016>2017 a cena je podstatně nižší. Ale na nějaké občasné hraní atd to je stejně asi jedno, kord v téhle cenové kategorii. ( max bude jiná hloubka černé a input lag .. případně C+ slot to nemusí mít).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ ona doporučena cena bude >20.000,- Kc - dík mrknu na rtings

-----

Co říkáte na tento shit (v planeo=FAST CR letáku byla za 9999,- na splátky takže reálně za 11000,-

Sencor SLE 58F58TCS

58" 147cm odezva 9ms
Hevc sat

Uz zbývá jen ten obraz - zda to nekdo viděl naživo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, dá se někde spolehlivě zjistit jaké televize mají nejnižší input lag? tzv. nejmíň ms? Mám teď tv UE55F6400 ale příjde mi če cítím malé zpoždění. Hlavně když jsem měl půjčenou myš a klávesnici. To bylo vidět spoždění nejvíc. Přemýšlel jsem přávě i nad klávesnicí a myší s XIM4. Když připojím PS4 PRO na monitor, není tam žádné spoždění vidět. Máte někdo nějakou zkušenost, nebo třeba doporučeni pro mě? FULL HD nebo 4K ale fakt co nejnižší odezvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu