Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

OT - libí se mi jak to má marketing krásně zpracovaný, nejdříve hodí do éteru v rámci "black friday" slevy na konzole PS Pro které podporují 4K a tím jsi zajistí prodej těch svých 4K TV které jim téměř celou sezonu leží skladem.

Chlapci nepropadněte tomu.... to 4K je nativní, PS4 je pořád jen PS4, já osobně měl možnost porovnat 4K a FHD a ty rozdíly tam jsou minimální, buďme upřímní na velkou TV při uhlopříčce 50+  se díváš minimálně ze 2,5 - 4m, což 4K prostě detailně neuvidíš, ta ostrost se projeví na monitoru kde na to čumíš ze vzdálenosti méně než 1m. 

Pokud ani tohle Vás neodradí od prodeje tak hlavně počkejte na ´jarní výprodeje, každým rokem se v lednu uvádějí na trh nové modely, což znamená že ty stavajicí půjdou do výprodeje a to je přesně ta chvíle kdy tu 4K tv můžeš koupit bez doplacení šílené dardy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je jasny ze je to o tom lapit konzumenty, co jsou ochotny za televizi vysolit 90.000 :-)

K 50" tv je pozorovaci vzdalenost cca 108 cm, kdy 100% zdrave oko dokaze rozlisit UHD, ostatne vyrobci to udavaji a tohle je zname, akorat FHD televizory se uz nevyrabeji a vyrobci televize zkripluji, napriklad samsung v 2017 nedal do televizi ON TIMER, vsechny modely do 2016 to umely. Podobne PIP, uz ani smart tv 6kove rady 2017 neumeji PIP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Krabbio napsal:

Ahoj mám dotaz. Předchozí tv jsem měl starou hd plazmu panasonic. Xbox360 pak ps4 jsem měl na tv režim hry. Od jara mám http://www.samsung.com/cz/support/model/UE55KU6172UXXH a taky mám režim hry na ps4. Vlastně jsem si myslel že když mám k tv konzoli mám mít jen režim hry. Teď jsem tu nedávno četl že někdo psal že nemá režim hry u nějaké tv a je to lepší. Může mi někdo po lopatě vysvětlit co režim hry vlastně dělá a nedělá? Díky

 

Ja osobně herni rezim nepouzivam. Normalne na personalnim rezimu kde si vypnu nektere funkce. Takze pohoda.

 

 

 

 

 

 

před 2 hodinami, Buladog napsal:

OT - libí se mi jak to má marketing krásně zpracovaný, nejdříve hodí do éteru v rámci "black friday" slevy na konzole PS Pro které podporují 4K a tím jsi zajistí prodej těch svých 4K TV které jim téměř celou sezonu leží skladem.

Chlapci nepropadněte tomu.... to 4K je nativní, PS4 je pořád jen PS4, já osobně měl možnost porovnat 4K a FHD a ty rozdíly tam jsou minimální, buďme upřímní na velkou TV při uhlopříčce 50+  se díváš minimálně ze 2,5 - 4m, což 4K prostě detailně neuvidíš, ta ostrost se projeví na monitoru kde na to čumíš ze vzdálenosti méně než 1m. 

Pokud ani tohle Vás neodradí od prodeje tak hlavně počkejte na ´jarní výprodeje, každým rokem se v lednu uvádějí na trh nové modely, což znamená že ty stavajicí půjdou do výprodeje a to je přesně ta chvíle kdy tu 4K tv můžeš koupit bez doplacení šílené dardy.

Sorry ale to co rikas ze tam neni rozdil tak nevim kde se dival ale ja mel full hd ted mam 4k hdr a ten rozdil tam je hooooodne velky. Ten obraz je uplne nekde jinde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak Alza ma k Sony xe9005 telkam PS4 slim zdarma. Je to balicek s Gran Turismem. Takze po odecteni prodejne ceny slimka se s 55kou dostavame pod 30k a to je jiz slusna cena. skoro jako black friday cena v usa.skoro;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Z těch letošních jedině Sony. LG nemělo dobré LCD ani minulý rok, Samsung se zhoršil, o dost a vyplatí se od nich jen něco z KS série.V tuhle chvíli bych počkal na CES co kdo oznámí a podle toho počkal na letošní modely nebo koupil zlevněnou Sony.   

 

 

Třeba se konečně dočkáme i panelů schopných překročit 1000 nitů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu