Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FIFA 17 a online hraní


Andyss

Otázka

Zdravím

mám asi lamácký dotaz,ale nikdy jsem tuto konzoli neměl.

Procházel jsem toto fórum a stejně z toho nejsem moudrý.

Pořídil jsem klukům na vánoce XBox One S se PLNOU hrou FIFA 17.Nějak jsem to zprovoznil.Hru stáhnul.Aktivoval 14denní Gold EA Access.

Teď po těch 14 dnech jim přestala jít online hra.

To kvůli FUT a podobnému online hraní,musím platit u plné verze hry další peníze za EA Access na třeba měsíc,či rok??

Já myslel,že EA Access je na stahování demoverzí,DLC do plných her apod.Tak nějak jsem to pochopil.

Mám FIFU17 na PC.Ptal jsem se kolegy co ji má na PS4 a na obou platformách online jede v pohodě.Bez omezení.

Předem děkuji za vysvětlení

Andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Sice xbox one nemám, ale pokud vím , EA Acess slouží jen jako předplatné pro stahování her od Společnosti EA, Fifa, Nhl, Battlefield atd, buď na měsíc, nebo na rok, prostě těch které jsou na seznamu, po dobu předplatného můžeš všechny tyhle hry hrát , k tomu můžeš ještě vyzkoušet novinky asi týden před jejím oficiálním vydáním na asi 10 hodin.

EA Acess ale neslouží na zpoplatnění multiplayeru u her, ten je placený u Microsoftu, na to si musíš ještě zaplatit xbox live. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1

EA access je k tomu, že můžes mít nějaké hry zadarmo(co jsou ve EA access Vault), máš možnost hrát dříve než vyjde oficiálně hra a máš tam nějakou slevu na nákup.

Aby jsi mohl hrát jakoukoliv hru Online, tak musíš mít zaplacený XBOX Live GOLD...

Tudíš jestli nevyužíváš EA access, tak ten si platit nemusíš, ale jestli kluci chcou hrát online FIFU, tak musíš zakoupit Xbox Live Gold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1

Presne jak pise Mandaz PS4 ma take placeny online a i hry z PSN+ vyzaduji placene clenstvi. V tomhle to mají obe konzole stejne, jen s tim rozdílem, ze u ONE dostanes navíc 2 hry z X360, které Gold clenstvi nevyzaduji

EA access je něco jako predplatne vice najdes na http://xboxweb.cz/ea-access-navod/

A pokud se chces o ONE dozvědět vic, doporucuji tohle http://xboxweb.cz/xbox-one-manual/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý večer.Koupil jsem teď po cca roce opět Xbox Live Gold .Přístup na 3.měsíce.Aktivovali jsem ho v pohodě.Ale při spuštění jakéhokoli online hraní FIFA píše..Pro přístup k této funkci nemá váš profil platné oprávnění :(

Nesetkal jste se s tím někdo?Nějaká rada pls? Live Gold  jsem kupoval pouze kvůli FIFA 17 :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu