Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Napájecí zdroj


Martin0446

Otázka

Zdravím všechny,potřeboval bych poradit.Mám možnost zakoupit Xbox One 500gb ,jde o japonskou verzi kterou si pán osobně z japonska dovezl ale má pouze zdroj 100V.Chci ze tedy zeptat jestli můžu použít zdroj ze 360ky nebo musí být originál.Origo nemůžu nikde na bazarech sehnat,nový stojí asi 1200Kč.Ještě by mě zajímala problematika PAL-NTSC a XboxLive.Předem děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Ahoj, zdroj z X360 na XOne použít nemůžeš.

Xbox One nemá zámek na regiony, takže lze spustit jakoukoliv hru.

Xbox Live účet si můžeš vytvořit téměř pro kterýkoliv region, to už záleží na každém. Smysl zakládat si účty mimo region CZ je v podstatě jediný - ceny her ve Storu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Konzole už je doma.Během ranního telefonátu s podporou MS jsem ještě neznal serial number takže to vyřeším až zítra a dám vědět.

Jinak jediný zdroj na prodej sem našel tady https://www.originalky.cz/xbox-one-ac-adapter-xone-p76370/ a čekám na zjištění dostupnosti. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu