Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nioh


mirai_trunks

Recommended Posts

ahoj, jakožto kaužuál fora bych potřeboval poradit s prvním bossem v téj japonskéj dědině. Když se snažím očistit ty černé kaluže, ve kterých se mi nenabíjí ki, nedaří se mi to. Máte někdo nějaký fígl, nebo je to mýma buglýma rukama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ty kaluže neočistíš jsou aktivní po určitou dobu, jedině jak doplnit Ki je mačkat po pár seknutích L1 a nasát ty modré kuličky ( je nato tutorial v Doju). Jinak nestát v kalužích a bojovat normálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, já právě myslel že jdou očistit stejným způsobem jako nasát ki. Každopádně hra je to výborná a nekompromisní. Ale narozdíl od jiných her, kde mi kolikrát přišlo, že mi hra hází klacky pod nohy, u niohu je to naopak a nadávám si, proč si klacky pod nohy hážu sám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A paknten pocit když si človek již fakt řïká, že je to nejak lehké a pak na dalším bosíkovi umře tolikrát je ještě víc k nezaplacení. Prvních 10 smrtí bylo: wtf? Kde se ta hra prodává? Ale stejne jako v DS, vydržaj pijanier a bide hůř;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem vsechny tri dema a trochu se bojim, jestli pro me ma hra jeste neco schovaneho. Trochu me prekvapilo, ze bosse v lodi jsem dal na prvni pokus. Prislo mi, ze ty dema byli o neco tezsi, nebo je to tim, ze uz jsem plus minus vedel co delat. Mate tu nekdo stejny pocit?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pomaleji regeneruje a hlavně kratší a pomalejší uhejbání. Dej se pod 70%. Já to dal pod 30% tam i uhejbani stačí, nemusí kotoul. 

///EDIT: Tak lokace 3. Nový neprátelé a puvodni maji nové schopnosti;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak Platinka je doma. 89h. lvl 106. Po prvních 3 bosích a zjištění, že z revenantů padá nejlepší vybavení to již bylo vcelku lehké. V obtížnosti Bossů Bloodborne nepokořen. Stejně jako ve Witcherovi crafting je zbytečnost. Dal bych 85%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu