Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Live gold účet- nejde zaplatit


warzdepapepa

Recommended Posts

Poradí mě prosím někdo ohledně Live GOLD členství?
Mám aktivovanou Microsoft kartu live s kreditem 1 500 kč,a když si chci koupit v xboxu ve storu roční členství Live GOLD, vyberu roční a kliknu na join,tak se objeví obrazovka viz. první foto,kde mi to nabídne platbu mojí kartou,ale to nechci -> proto kliknu na change -> a objeví se obrazovka viz. druhé foto, kde to ukazuje,že mám na microsoft účtě 1 500, avšak tato metoda nejde vybrat,jde tam pouze vybrat pouza ta debetní karta.Můžete mi prosím někdo poradit, jak zaplatit ten live gold přes ten nabitý účet? Děkuji za každou odpověd.
Citovat

 

 

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hmm, ačkoliv se mi to zdá neuvěřitelné, tak to bude asi tak jak píše @jirik, jelikož jsem hledal a našel, že právě o možnosti použít kreditní zústatek na zakoupení XBLive je na oficiálních stránkách otevřené hlasování.

https://xbox.uservoice.com/forums/251649-accounts-subscriptions/suggestions/6028656-use-our-microsoft-money-to-buy-xbox-live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, warzdepapepa napsal:

Jj už jsem to našel i na oficiálních stránkách viz.  oficiální stránky

...za ty předražený hry na storu se mi právě platit nechce, chtěl jsem to jen kvůli tomu Goldu....

pockej si na slevu , každý tyden byva slevova nabidka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu