Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek


Domingster

Otázka

Zdravím, všichni tu nemáte rádi když se někdo ptá co je lepší. Jestli Playstation 3 nebo X-Box 360. Mám stejný problém. nevím co koupit. Ale nemá smysl se tu znovu ptát tak se zeptám trochu konkrétněji.

1) Na co je více her na Playstation 3 nebo na X-Box 360?

2) Co se týče grafiky her tak jsou na tom stejně nebo jak to je? Když sem četl tady na fóru tak se tu píše že v multiplatformových titulech má X-Box lepší grafiku a když sem koukal někde na netu tak tam psali že graficky je na tom lépe Playstation 3. Tak opravdu nevím ale dám na vás.

3) Když bych si koupil X-Box 360 jak bych si mohl aktivovat LIVE účet? To je jednodušší na Playstationu 3, že?

4)Když už bych si koupil X-Box 360 tak by to byl ten nový s Kinectem. Umí to už flasheři udělat nebo ještě ne popřípadě kdy by to mohlo být?

5) Co se týká cen her. Na co vyjdou levněji?

6) Vyrovná se alespoň z části Playstation Move Kinectu od X-Boxu?

Byl bych vám vděčný kdyby jste mi odpověděli na mé otázky. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) na oboje konzole je stejne her, bud jsou multiplatformni, nebo spec pro xbox ci ps3, zalezi co bys chtel vice hrat fable,halo ci gow,uncharted

2) graficky je na tom lepe xbox pokud se jedu o hry,ktere jsou vyvijeny spec na obe konzole. Pokud se jedna o exkluzivni hry,tak je na tom lepe PS3 viz gow a uncharted.

3) registrace je skoro stejna,akorat u ps3 neplatis,ale u xbox ano

4) necham pro jiny,warez me nezajima

5) jako nove stoji xbox a ps3 stoji stejne pri startu, u xbox diky warezu bazarove ceny klesaji rychle nez na ps3

6) move = musis drzet ovladac, nikdo ti ten prostor nenarusi, kinect = snima tve pohyby, moznost naruseni prostoru tu je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau,před několika měsicema jsem toto taky řešil a vzal sem PS3.

1 - PS3 svoje exkluzivní hry který jsou pro mě lepší než mass effect nebo halo na Xboxu

2 - Graficky je to tak na stejno,lepší grafickou kartu ma asi xbox ale zas nemá tak dobrej procesor.Graficky já nevidím podstatnej rozdíl a upozornuju většina her je 720p a ne 1080p ,orgie nečekej.

3 - Za online služby u xplatíš u ps3 ne ,v obou připadech bud hraješ originalky a nebo piratíš a jsi bez sítě.

Ostatní body nevím,co mám PS3 tak mi to nepřijde nijak drahý jako dřív a ty origo hry mi vydrží hdně dlouho a jsem rad že je mam v originalu.MOve se vyrovná,je to o vkusu a na delší diskuzi to si rozmysli sám,ale move propadák určitě neni a spokojenej budeš taky,protože předpokládám že ty hry pro to budou lepší než rodiná zabava na xbox.

Prohledej forum najdeš toho víc . muj názor je že xbox je prostě na pirátění ,zatim co s ps3 se ohodně šidíš když nemužeš na psn,nemužeš si tam psát s kamošema,hrát svoje originálky,a spousta her ma hodně online možností třeba gran turismo 5.Já jsem rád že mám PS3 i když to třeba pro hodně lidí asi není tak povedená konozle jako ve svy době ps2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

6) zle polozena otazka, pretoze to nie su podobne technologie ovladania...je otazne v buducnosti, ze ake hry vyjdu pre Kinect, pretoze doteraz su take ake su a je iba na tebe, ze ci by ta bavili :D

EDIT: holub: graficky asi to tak na stejno nie je, vidme priklad na Mafii 2, kde na PS3 nie je ani trava narozdiel od X360 verzie. To je taky zaujimavy postreh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
6) zle polozena otazka, pretoze to nie su podobne technologie ovladania...je otazne v buducnosti, ze ake hry vyjdu pre Kinect, pretoze doteraz su take ake su a je iba na tebe, ze ci by ta bavili :D

EDIT: holub: graficky asi to tak na stejno nie je, vidme priklad na Mafii 2, kde na PS3 nie je ani trava narozdiel od X360 verzie. To je taky zaujimavy postreh.

graficky je na tom vzdy lepe xbox pri multiplatformnich hrach,at je to mafie,tekken atd. ,ale pokud vim uncharted se zadna hra graficky nevyrovnala na xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJ v tomhle ma headhot pravdu, pokud jde o multiplatformove tituly, vitezi zpravidla xbox, protoze vyvojari vetsinou neumi s ps3 pracovat (viz. prave ps3 verze mafii, na ktere muselo pracovat jine studio). Jakmile jde ale o exluzivky jednozcne vitezi ps3, zrovna takovy naughty dog s konzoli pracovat umi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo hlavní sou ty exkluzivity PS prostě,protože třeba i já sem chtěl metal gear solid a nebo uncharted či gran turismo.Na druhou stranu možna mi xbox přijde i o trochu kvalitnějc zpracovanej a ovladač prý sedne líp do ruky,ale já sem odjkaživa zvyklej na dualshock jezdím zavody uplně v pohodě plyn brzda na R2 a L2 a řadim na R1 a L2.Další přednost ps3 je podle mě že je to víc přehravač filmu tak trochu,jenomže bd má asi ještě čas protože origo filmy to si rači koupim hry.PRoti psn se řiká že laguje ale to nemužu posoudit hral sem po netu akorát cod:mw2 .Jinak se ti poradit prosdtě nedá,viz vedlejší tema.Musíš si to sám srovnat.Xbox je taky o něco levnější než drahej sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobře. Díky moc za všechny vaše odpovědi. Ještě by mě zajímalo jestli je rozdíl v grafice opravdu znát. Prostě by mě zajímalo o kolik % to může být podle vás lepší. Možná že to je kravina to odhadovat v % ale byl bych vám za to vděčný. Jinak je řeč o multiplatformových hrách na X-Boxu 360. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu