Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reklamace ano či ne?


sykys

Recommended Posts

Zdravím,zapl jsem ps3 fat pomocí tlačítka zapnout na ps3 ,rozsvistila se zeleně a svítila tak furt, jenže obraz nešel, ovladač jsem zapl ale zas zhasl pač se nepřipojil, ovladače jsem zkoušel dva a nic. Když jsem ji zkoušel vypnout tak nic, prostě nereagovala. Tak jsem ji vypl v zadu a od té doby zas běží v pořádku. Jen se obávám o YLOD aby to pak nepřišlo po záruce, mám ho rok a 3 měsíce. Myslíte že je toto důvod k reklamaci ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Panove, nechci vam do toho mluvit...ale za prve - v obchode musi reklamaci prijmout VZDY! A zalezi na obchode. Cim vetsi obchod, tim jim to bude vic jedno. Me osobne uznali reklamaci na spoustu veci, ktere obcas nesly a v dobe reklamace fungovaly. To akorat chce nenechat se sebou vyje.at. PS mam par dni, tak nevim co to muze a nemusi udelat, ale kdyz si najdes (a ze je urco nejdes) 4+ veci, ktere delaji (by mohly) problemy tak nemas problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu