Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash nebo nejaky čip


maiki7

Recommended Posts

Dobrý den.

Jsem v tomto smeru amater .

dostal jsem xbox 360 s HDD 250gb.

Rad bych hrál palene hry.

poradite mi postup ? nejakse to musi flashovat nebo podobne.

jenze xbox uz je asi starsi a nevim zda to nekdo dela.  nekdo z okoli ostravy karvine havirova apod.

zda to se dela na pockani nebo to trva delsi dobu  atd.  

take jsem nekde docetl  ze se pak ty hry daji nahrat ciste na dik a nemusim ani cd pouzivat.

dekuji za kazdou radu, a doufam ze vam to tady nepise kazdy den nekdo podbneho :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V Ostrave je treba playduo nebo myslim mazik co delaji upravy Xboxu, koukni do sekce Prodam a nebo napis inzerat do sekce Koupim.

Jinak jsou dve upravy Xboxu 360:

flash - uprava DVD mechaniky pro hrani palenych kopii her, musis mit vypalovacku iHas na paleni her, muzes hrat pres Xbox Live multiplayer ale je tam moznost banu pokud je DVD spatne vypalene.

RGH - HW uprava Xboxu pro hrani her z HDD, stahnes a hrajes, nevyhoda, nemuzes se prihlasit na Xbox Live a hrat online multiplayer.

Treba se rozhodnout jestli budes hrat jen singlplayer (RGH) nebo vice multiplayer (flash nebo nechat original bez upravy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, basildon napsal:

V Ostrave je treba playduo nebo myslim mazik co delaji upravy Xboxu, koukni do sekce Prodam a nebo napis inzerat do sekce Koupim.

Jinak jsou dve upravy Xboxu 360:

flash - uprava DVD mechaniky pro hrani palenych kopii her, musis mit vypalovacku iHas na paleni her, muzes hrat pres Xbox Live multiplayer ale je tam moznost banu pokud je DVD spatne vypalene.

RGH - HW uprava Xboxu pro hrani her z HDD, stahnes a hrajes, nevyhoda, nemuzes se prihlasit na Xbox Live a hrat online multiplayer.

Treba se rozhodnout jestli budes hrat jen singlplayer (RGH) nebo vice multiplayer (flash nebo nechat original bez upravy)

moc dekuji.

Aspon trosku jsem ted pochopil o co jde :)

Live nechcu, chci stahnout hru a jet auta ve dvou :) 

predpokladam ze Chci RGH verzi.

najdu ty firmy a poptam se. dekuji hrozne moc za velikanskou pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu