Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

G2A Shield prosím


Pormlas

Otázka

Ahoj lidi, mam takovej problem, a nevim jak ho vyřešit.. Od 1.8.2016 kupuju na G2A.. Založil jsem si první acc kde jsem kupoval normálně přes shild.. Při dalším přihlášení na G2A shield me to nešlo tudíž jsem založil novej acc kde jsem uvedl další platbu takže to bylo za celej 8.mesíc 2 učty 2x uhrazená platba za nejakou hru.. 9.mesíc 2016 mě přišlo na učet stržení 1x po 1€. 10.mesíc jsem založil dalši 4učty a za 10mesíc 2016 me přišlo stržení 1x1€. 11.mesíc 2016 jsem založil 2x učet a přišlo me 5x po 1€ stržení. 12mesíc 2016 jsem nezaložil žadnej učet ale přišlo me 8x stržení po 1€. Teďka je  konec 1.mesíce 2017 založil jsem 3x učet a přišlo me stržení 5x po 1€. Určitě si říkáte proč ten blbec zakladal tolik učtu.. Vždy když jsem daval udaje ke starejm učtum tak me to prostě nepustilo, netušim proč.. Na výpis učtu se moc nekoukam takže jsem nesledoval nejake strhávání.. a o nejaky shield jsem do dneška taky nemel páru, zajímalo by me jak to řešit kdy jsem udelal x učtu ke terejm nemam udaje. učtu jsem založil víc než co me strhavaj po 1€.. jak to maj nastavené.? a co stim.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Umm .... Tady už to bude chtít trochu matematiky:

{[((((((8*2)+9*(1+1)+(10*(4+(1*1))+(11*(2+(5*1))+(0*(8*1))]} ... ne, v tom se ztrácím, tudy cesta nevede.

Můžu se zeptat, proč jsi po prvním neúspěšném pokusu o přihlášení na tvůj hned první založený účet nezkoušel možnost "Zapomenuté heslo" a případně se obrátit na podporu provozovatele serveru? :rolleyes:

Jestli tomu rozumím dobře, šel jsi metodou "když to nejde silou, půjde to ještě větší silou" a založil sis celkem, moment ..... 2+4+2+3=11 účtů (?!?) na jednom serveru a očekáváš, že ti tady někdo poradí, co s tím? No já ti sice poradit nedokážu, ale hned jdu zkontrolovat, kolik účtů se ti podařilo založit tady.

Pravděpodobně se ti podařilo obejít i systém registrace na G2A a ten ti teď bude pro jistotu strhávat paušálně náhodné množství € každý měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 1 hodinou, gambler napsal:

Popravdě se divim, že jsi nedostal ban. Pokud jsi použival k registraci pokažde unikatni IP a k tomu přiřazeny (pokaždé jiný) stealth paypal učet...No všechna čest:)

vše bylo hrazené kreditní kartou

před 2 hodinami, drak3go napsal:

Umm .... Tady už to bude chtít trochu matematiky:

{[((((((8*2)+9*(1+1)+(10*(4+(1*1))+(11*(2+(5*1))+(0*(8*1))]} ... ne, v tom se ztrácím, tudy cesta nevede.

Můžu se zeptat, proč jsi po prvním neúspěšném pokusu o přihlášení na tvůj hned první založený účet nezkoušel možnost "Zapomenuté heslo" a případně se obrátit na podporu provozovatele serveru? :rolleyes:

Jestli tomu rozumím dobře, šel jsi metodou "když to nejde silou, půjde to ještě větší silou" a založil sis celkem, moment ..... 2+4+2+3=11 účtů (?!?) na jednom serveru a očekáváš, že ti tady někdo poradí, co s tím? No já ti sice poradit nedokážu, ale hned jdu zkontrolovat, kolik účtů se ti podařilo založit tady.

Pravděpodobně se ti podařilo obejít i systém registrace na G2A a ten ti teď bude pro jistotu strhávat paušálně náhodné množství € každý měsíc.

moc děkuji že reagujete na muj příspěvek, ano jsem vul a to dost velkej.. ale zajímalo by co stim, jestli napsat na podporu serveru a říct jim co se stalo a jak to řešit nebo dojít do banky a dat příkaz aby si G2A nestrhavala peníze..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

No, já bych se především snažil na všechny ty vytvořené účty přihlásit a zrušit tam volbu aut. předplatného pro G2A Shield, která, jak předpokládám, se automaticky nastaví jako aktivní, dokud uživatel neřekne jinak (toto je obvyklé u většiny předplacených služeb, že se nastaví aut. strhávání předplatného po vypršení placeného období). Není normální, že se nemůžeš na žádný z těch účtů podruhíé přihlásit a tam bych začal. Asi bych zpočátku pomlčel o multi účtech, snažil se s podporou vyřešit přístup k jednomu z nich a u ostatních bude potom zřejmě ten stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu