Jump to content
Tango23

Výměna účtu

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat ohledně výměny PSN účtu na PS4.

Mám PSN účet který je nastaven na mojí konzoli jako primární mám na něm 5 koupených her, hraju na něm a získávám na něm trofeje (chci aby to tak i zůstalo) a moje otázka zní když budu chtít tento účet s někým tady vyměnit jako sekundární tak mu prostě pošlu přihlašovací údaje to samé udělá i on a můžeme z download listu začít stahovat vyměněné hry aniž bychom se nemuseli odhlašovat za svých hlavních účtů které po výměně budou oba primární i sekundární ?

A když budu přihlášený po výměně na svém primárním účtu může být zároveň on přihlášený na tom sekundárním a naopak ?

Jo a může být na jedné konzoli více primárních účtů než jen jeden ?

Jsem z toho docela mimo u PS3 to bylo jednoduchší.

Děkuji za každou radu.

A kdyby to někoho zajímalo tak ty hry jsou BloodBorne,Assassins Creed Syndicate Cz,Mad Max,Dragon Age Inquisition.Zombi + 2 ps3 hry Soul Calibur 5 a Bentley'S Hackpack

čau, hele svůj učet bych neměnil (nepůjčoval) ten používaš ty a mělo by to ták zůstat já vždycky když chci koupit nějakou hru vytvořím new učet specialně jen pro tu hru a pak není problém měnit a prodávat.

Ano může byt přihlášený primár i sekundár zaroven

Na konzoli může být více primaráchních myslím že 8

Prosím o radu přečetl jsem snad vše ale nějak se v tom ztrácím.

Plánují vytvořit účet na který koupím roční členství ps plus tento účet bude primární.

Pak vytvořím sekundární uživatele kteří když se připojí můžou hrát hry online.

Pokud jsem to dobře pochopil takto to funguje ?

Děkuji

@julda v principu ano, ale neexistuje nic jako primární nebo sekundární uživatel.

Na konzoli můžeš vytvořit několik účtů (uživatelů) a pro ně můžeš (ale nemusíš) nastavit danou PS4 jako primární systém. Pokud toto uděláš u účtu (uživatele), ke kterému zakoupíš členství PS+, ostatní uživatelé stejné konzole budou moci využívat některých výhod služby PS+, včetně online hraní (bez rozdílu toho, jestli pro tyto uživatele bude či nebude daná PS4 nastavena jako primární systém PS4).

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps4/settings/activation.html

Jestli myslíš u toho účtu, na který zakoupíš členství PS+ a pro který nastavíš danou PS4 jako primární systém, tak ne. Museli by znát heslo pro přihlášení k danému účtu.

Pokud tomu chceš zabránit, nenechávej pro daný účet nastavené automatické přihlašování s pamatováním přihlašovacích údajů.

Ahoj, já mám podobnou otázku, omlouvám se, pokud už to tu bylo řečeno, nějak jsem to z toho nevyčetl. Mám kamaráda, s kterým mám sdílený účet (on má moje ps4 jako primární a já jeho), ale já jeho hry vůbec nehraji a přijde mi, že ani on ty moje, problém je v tom, že jsme některé hry koupili 50/50 a teď můj další kamarád, který hraje stejné hry jako já jde do ps. Má otázka tedy zní, mohou být propojené 3 konzole? Abych nemusel toho jednoho kamaráda hodit přes palubu. 

PS. Z logického hlediska (primární a sec. konzole) to asi není možné, ale nejsem odborník a proto se radši ptám.

Děkuji všem za odpověď.