Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS nefunguje na televizi přes HDMi


Nedsto

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 17 minutami, romeno napsal:

Zkus reset zobrazení, konzoli připoj k tv, zapni ji tlačítkem na konzoli (ne ovladačem) a drž to tlačítko po dobu cca 4-5 vteřin, dokud podruhé nepípne, měl by najet obraz.

Zkoušel jsem, při připojení přes AV na této televizi naběhne, s HDMi se to už nepovede..

Přitom i PC připojený přes HDMi jede 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tak pokud ani nepomohl reset zobrazeni jak pisu, tak nemas bud prepnute na spravnem hdmi a nebo mas spatne zastrceny kabel, to je blbost aby to neslo. Jine zarizeni pres hdmi ti tam funguje? 

Edit, vidim ze to ma i  component video input , tak si kdyztak kup componentni kabel. Obraz to ma stejny jak pres hdmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, zkoušels jsi i jiný kabel? Osobně se mi před xy lety při koupi nové tv od lg stalo, že s jedním hdmi kabelem (za cca 700) mi ps3 nešla, ale s druhým (noname za 150) ano. A ten první mi zase šel bez problémů na satelitním přijímači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkoušel jsem druhý více jich k  dispozici nemám, ale přes oba v druhé, novější LG televizi fungují což mi hlava nebere.. Napadlo mě že je to díky scalovani z 1080 na 720 kvůli rozlišení tv, zvláštní také je ze I když televize podporuje 576i při nastavení tohoto rozlišení přes AV výstup obraz nejede.. 

Tak nakonec jsem se posunul -  televize již nehlásí žádný signál ale je černá a má dole zelený pruh. Asi budu muset koupit kabel - Achjo nebude hra :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu