Přejít na obsah
Luke25

Hack celé konzole Wii U (Wii U + vWii) - Online hraní

Recommended Posts

Aktualizováno - 23.7.2017

Nabízím hacknutí konzole Wii U a to jak pro hraní Wii U her, tak také pro hraní Wii her (+ GameCube, NES, SNES, atd...) ve virtuálním Wii módu (dále jen vWii), který je součástí každé Wii U konzole.

Při odblokování nabízím i stažení her jak na Wii U, tak i na Wii (popř. GameCube). Dále nabízím pomoc při vlastním stahování her, instalaci a dalších případných věcech.

Hack Wii U
Hraní Wii U her z interní paměti nebo HDD/Flash - načítání jako při originální hře, online hraní - spouštění her ihned z menu přes ikonu. HDD musí mít vlastní napájení (u HDD 3,5 palců) nebo dvojitý USB Y kabel (u HDD 2,5 palců) - tento kabel mohu za menší příplatek přidat.

Hack vWii
Hraní Wii her z HDD, spuštění her přes program ve Wii módu (vWii). Možnost také přidat hraní GameCube her z HDD/SD karty (potřebný Classic Controller, popř. GameCube ovladač).

Na každý výše zmíněný hack je potřeba samostatný HDD!

Cena dohodou, záleží na tom, kolik toho budete chtít, jestli komplet nebo jenom něco. Nejlépe někdo z okolí (Č. Těšín, Třinec, Karviná, apod.), ale záleží na vás, můžeme se domluvit i na zaslání poštou. Při zájmu pište tady nebo SZ.

Mám již nějaké hodnocení, viz tady: 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×