Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Česká lokalizace PlayStation-menu/store/exkluzivní hry


Cartman91

Recommended Posts

Zdravim,
z aktivity českých hráčů vzešla tato chválihodná adresná petice směrem k Sony, aby se konečně po desíti letech oficiálního fungování na českém trhu dokopala k české lokalizaci. Připojte se přátelé - to není o tom, že člověk neumí anglicky, nebo by měl rezignoval na učení se angličtiny, to je o principu. Státy výrazně menší na počet obyvatel, než je ČR, tyto lokalizace mají. A my nejsme nějaká posraná prdel Evropy....Podepište a sdílejte.

https://www.change.org/p/sony-playstation-czech-petition-for-more-czech-localization-in-exclusive-games-for-ps4-and-czech-menu-for-ps4?utm_medium=email&utm_source=notification&utm_campaign=petition_signer_receipt_ctrl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, ale petice nemá nikomu nic přikazovat, jen poukázat na to, že tu zájem je. Je spousta lidí, co si příběhovku nekoupí, jelikož tomu nerozumí.

Nicméně tu mají českou pobočku, peníze by chtěli, za plnou palbu a na PS store už deset let upozorňuje již dnes legendární věta...

Chtělo by to taky jiné zákony, co si budeme povídat. Ale kdo by tady hrál Zaklínače 3 a the Last of Us bez CZ tit?! Troufnu si říct, že ani třetina z těch lidí, co si hru pořídili.

Kdyby alespoň umožnili dělat jazykové balíčky, já bych si ho například za 200Kč koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nebyl Zaklínač v češtině tak si nekoupím ani ps4 a radši bych si zase koupil novej notebook na to moje občasný kašual hraní. Horizon Zero Down je pro mě taky pasé. Není to o tom, že bych tomu nerozumněl ale prostě mě to nebaví, u her se chci odreagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu