Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyplatí se EA access?


george4600@seznam.cz

Otázka

Ahoj,

mám xbox one teprve nedávno - pořizoval jsem ho hlavně kvůli NHL, Tour de France a celkově hrám se sportovní nebo závodní tématikou...

Několik her už jsem si koupil, nicméně teď jsem objevil, že je možnost si za 599Kč koupit roční předplatné EA Access, který mi zpřístupní všechny hry od EA ( V mém případě tedy NHL, Fifu, NBA,...)

Tudíž si říkám, že to je super věc, která za to určitě stojí.

Hledal jsem si info na netu a co jsem našel tak mě v mém názoru utvrzuje, nicméně bych se chtěl ještě poradit i s Vámi zkušenějšími hráči, zda má toto členství význam.

Před tím jsem měl Xbox 360 a většinou jsem to řešil tak, že jsem si NHL a Fifu kupoval každý druhý rok (většinou když byly v akci) a starší ročníky prodával do bazaru.

Z toho mi vychází, že by se mi předplatné mělo vyplatit. Jen bych se rád zeptal, jak je to s případným obnovením předplatného, případně jeho zrušení. Jaké s tím máte zkušenosti apod.

Budu rád za Vaše názory, vím, že tu už na toto téma jedno vlákno je, nicméně je z roku 2014 a myslím, že za tu dobu už se hodně věcí mohlo změnit a myslím, že bude fajn, když Vy zkušenější dáte nám "začátečníkům" k dobru nějaké postřehy a případné rady.

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Malá nevýhoda je, že nové ročníky fifa a nhl jsou přidávány až zhruba v průběhu měsíce dubna dalšího roku co hra vyjde, takže jestli chce někdo čekat půl roku.., ale i tak si myslím, že za ty peníze je to super věc, stejně i na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kluci díky moc za názory. Včera jsem si vzal EA access na rok a zatím musím říct, že to jsou nejlépe investovaný peníze za dlouhou dobu. Ještě jednou moc děkuji.

Jen se ještě zeptám, jak je to s případným prodloužením? Řeší se to samo, nebo je nutno to pak před expirací znovu prodloužit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 4. 5. 2017 at 7:42, george4600@seznam.cz napsal:

Kluci díky moc za názory. Včera jsem si vzal EA access na rok a zatím musím říct, že to jsou nejlépe investovaný peníze za dlouhou dobu. Ještě jednou moc děkuji.

Jen se ještě zeptám, jak je to s případným prodloužením? Řeší se to samo, nebo je nutno to pak před expirací znovu prodloužit?

 

pred tyzdnom mi uplynul rok a nepredlzuje sa to automaticky...musis si to predlzovat sam rovnako ako xbox live...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu