Přejít na obsah
Wallman

Posledních 6 DS her - JAKO NOVÉ

Recommended Posts

Prodám posledních 6 DS her, TOP stav, jako nové, pouze rozbaleno a uloženo ve sbírce. Prodávám i pozůstatek CD (cca 150), DVD filmů (cca 250), hry: PS2 (2 hry), X360 (1), první Xbox (3), DS (6) + PC (23), VHS (8) a nové knihy, odkaz na komplet inzerci na požádání. Mám ve sbírce i DVD a VHS pro dospělé, v případě zájmu více info v soukromé zprávě. Osobně Pardubice, případně pošta oproti platbě předem. Dobírka ne. Můj profil na Gamebazaru: http://gamebazar.cz/?profil=Wallman&p=feedlist

1. Nintendogs Chihuahua and Friends 180,-
2. Ridge Racer DS 150,-
3. Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie 150,-
4. Tiger Woods PGA Tour 08 150,-
5. The Urbz Sims in the City 180,-
6. Another Code: Two Memories 230,-

ds.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prodám posledních 6 DS her, jako nové, kompletní. Pouze rozbaleno a uloženo ve sbírce. Prodávám i pozůstatek CD (cca 140), DVD filmů (cca 240), hry: X360 (1), první Xbox (2), DS (6) + PC (22), VHS (8) a nové knihy, odkaz na komplet inzerci na požádání. Mám ve sbírce i DVD a VHS pro dospělé, v případě zájmu více info ve zprávě. Osobně Pardubice, případně pošta oproti platbě předem. Dobírka ne.
1. Nintendogs Chihuahua and Friends 170,-
2. Ridge Racer DS 140,-
3. Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie 140,-
4. Tiger Woods PGA Tour 08 140,-
5. The Urbz Sims in the City 170,-
6. Another Code: Two Memories 220,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prodám posledních 6 DS her, jako nové, kompletní. JAKO CELEK JEN ZA 800,- KČ! Pouze rozbaleno a uloženo ve sbírce. Prodávám i pozůstatek CD (cca 140), DVD filmů (cca 240), hry: X360 (1), první Xbox (2), DS (6) + PC (22), VHS (8) a nové knihy, odkaz na komplet inzerci na požádání. Mám ve sbírce i DVD a VHS pro dospělé, v případě zájmu více info ve zprávě. Osobně Pardubice, případně pošta oproti platbě předem. Dobírka ne. Už to chci mít pryč. Komplet inzerce zde: https://www.sbazar.cz/wallman
1. Nintendogs Chihuahua and Friends 150,-
2. Ridge Racer DS 130,-
3. Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie 130,-
4. Tiger Woods PGA Tour 08 130,-
5. The Urbz Sims in the City 150,-
6. Another Code: Two Memories 200,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prodám posledních 6 DS her, jako nové, kompletní. JAKO CELEK JEN ZA 700,- KČ! Rrozbaleno a uloženo ve sbírce. Osobně Pardubice, případně pošta oproti platbě předem. Dobírka ne.

1. Nintendogs Chihuahua and Friends 140,-

2. Ridge Racer DS 120,-

3. Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie 120,-

4. Tiger Woods PGA Tour 08 120,-

5. The Urbz Sims in the City 140,-

6. Another Code: Two Memories 180,-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.