Jump to content
Lertust

DSi 0000FE00

Recommended Posts

Po sto rokoch som vytiahol môjho miláčika a zistil prečo som ho schoval. Objavila sa chybová hláška 0000FE00. Postupoval som podľa návodu z internetu (všade sa opakuje to isté) a podarilo sa mi po vybití DSi opäť oživiť. Naformátoval som pamäť. Skúsil flashkartu (mam Ack2i) nabehlo to aj s ňou, išlo zapnúť a vypnúť. Ale akonáhle som tam spustil Romku (tú pri ktorej to zamrzlo) po vypnutí to zase vyhodilo 0000fe00. Mno a tu prichádza prvá z otázok (1) Bola chyba, že som vypol DSi tlačítkom priamo z hry (čo si pamätám, vždy som to tak robil) a nie skratkou do AKAIO menu? Poprípade priamo tá romka je chybou (podľa návodu ju mám vraj spustiť) ... Ďalej podľa toho čo som hľadal sa možno jedná o chybu v zápise v NVRAM a konkrétne pri načítaní jednej z dvoch sekvencií pre wifi pri BOOTe. Po prvom načítaní som vypol wifi pripojenie v nastaveniach. Druhá otázka teda znie (2) Môže ponechanie zapnutej wifi zabrániť tejto chybe? Viem, že AKAIO má tiež nejakú podporu wifi, môže chybný zápis byť spôsobený z tejto strany?  A nakoniec posledná otázka. Mám firmware 1.4E (možno 1.4.3E) a naň fixnutú Ack2i. (3) Môže update firmwaru na 1.4.5E vyriešiť tento problém? Podľa toho čom pozeral, zrejme pre tento firmware už nie je podpora, nehovoriac o nutnosti upgrade karty pomocou firmware 1.3

Ak má niekto s týmto skúsenosti a vie mi poradiť, budem veľmi vďačný.

Matej