Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční XBOX 360 oprava?


ThunderMan

Otázka

Ahoj, byla u nás velká bouřka a uhodilo nám to do baráku, tím veškerá elektronika kaput. Na netu jsem si nasel že by napájecí kabel od xboxu měl mít pojistku která nejde vyměnit. Je tedy možné že xbox bude fungovat když koupím nový kabel? Bojím se že celý xbox je na vyhození tak abych zbytečně nevyhazoval peníze za napájecí kabel. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, osobně mne podobná situace potkala před cca dvěma lety. Z ps4 a ps3 mi zbyly jen harddisky, u obou byly spálené základní desky a tuším napájecí obvody. Všechnu elektroniku jsem měl i v přepěťové ochraně a nepohlo nic. Myslím si, že i v tukabelu pokud je nějaká pojistka, tak bude dělaná na možné přepětí v síti a ne na úder blesku. Btw třeba ve faxu jsem měl propálenou díru o velikosti pingpongáča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak tohle se mi nastesti jeste nestalo... Ja ale pro jistotu vytahuju vzdy prodluzky ze zasuvek. Kdyz chodim spat a i kdyz odchazim z domu. Faktem ale je, ze za bourky, pokud jsem doma, tak to nejak neresim a vetsinou u toho i hraju. 

 

Jinak ten kabel od Xka bych si nekde zkusil vypujcit. Rozhodne ho nekupuj, kdyz nevis, jestli to k necemu je. Pokud by to pak nejelo, tak bych minimalne testnul aspon ten HDD. Drzim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu