Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dualshock 4 dlouhé nabíjení


liborpoulik

Otázka

Zdravím, je normální aby mi nová, 2 měsíce používaná nabíječka https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps4-dualshock-charging-station/# někdy nabíjela ovladač skoro 4 hodiny ?

Od té doby co jsem ji koupil mám ale pocit, že ovladač vydrží déle v provozu, snad 12, možná i 13 hodin, záleží jestli tam mám hru, nebo prohlížím internet, twitch, atd.

Je to na reklamaci ?,podotýkám, že ovladač mám půl roku a byl skoro úplně vybitý, než jsem ho dal nabít, příště to zkusím ještě přes kabel, jestli to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

nevím teda dle tech.spec jaký je nabíjecí proud, já osobně dobíjím buďto USB porty přes rest-mode PS4 nebo klasickou 2.1 A nabiječkou USB. Výdrž ovladače přesně definovat nejde.. u některých her uděláš více APM převážně u tech bojových, tudíž vydrž s v řádech minut bude pohybovat níže. Nicméně těch 8h ovladač vydrží určitě a nabijí se tak cca +/-1h do full-u co mám tak by oko zjištěné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu