Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Amiibo karty


eliska12

Otázka

Ahoj, chtěla jsem se poptat jak fungují amiibo karty na switchi? Fungují stejně jako amiibo postavičky? Třeba, že v Zeldě postavička hodí do hry pár itemů navíc nebo postavička Linka jako vlka přihodí postavu vlka do hry jako pomocníka.

Díky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tady máš i návod jak si můžeš amiibo karty udělat sama. Stačí na aliexpresu koupit NFC samolepky (musí to být ntag215) a mít telefon s NFC. 

 

Nebo si můžeš koupit už hotový s hezkým potiskem https://www.aliexpress.com/item/18pieces-NTAG215-Printed-NFC-Card-Written-by-Tagmo-Can-Work-For-Switch/32821971514.html?spm=2114.search0302.7.1.rsAYhL&s=p . Možná tam najdeš i jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já nakonec objednal tyto Amiibo karty pro Zeldu. Jsou tam ještě 4 další karty, mají to být Amiibo figurky championu ale nikde na netu jsem nenašel co dělaj. Snad ještě ani nevyšli co jsem četl tak jsem zvědavej co z toho bude xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já nakonec objednal tyto Amiibo karty pro Zeldu. Jsou tam ještě 4 další karty, mají to být Amiibo figurky championu ale nikde na netu jsem nenašel co dělaj. Snad ještě ani nevyšli co jsem četl tak jsem zvědavej co z toho bude xD

Ten odkaz nějak nefunguje [emoji853]
Ja jsem objednavala na ebayi samostatne 4 karty, jedna vysla na 27kc, ale uz tam nejsou. Tak shanim jeste dalsi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Amiibo pro splatoon 2 a BOTW nejsou karty ale figurky, výšku mají asi 7 cm, v některých hrách se dají použít i amiiba z jiných her, třeba amiiba pro botw ti dávají každý den bonus co je použiješ a můžeš použít i amiiba z jiných her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim jak to funguje v jinych hram, mam zatim jen zeldu. Kartx lze pouzivat opakovane, ale vzdy jen jednou za den. Kartu prilozis a spadne ti z nebe truhla a v tom jsou vetsinou sipy nebo zbrane, myslim, ze mi tam i jednou spadla s oblecenim. A nejaky to jidlo k tomu ti spadne. Jedna z karet ti da Eponu, ted nevim ktera to byla. A pak je tu karta wolf link a ta ti prida jako pomocnika Linka jako vlka z Twilight Princess.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud ti vlka zabiji, tak ho pak muzes zase druhy den privolat, ale stale potrebujes tu kartu. Kdyz mas vlka u sebe, a nekam letis gliderem nebo kdyz se nekam teleporujes, tak se vlk vrati do sveho sveta, ale jakmile pristanes, tak ho muzes zase privolat. Pokud neumre, tak ho muzes ten den privolavat kolikrat potrebujes.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja si myslim, ze se vyplati vsechny, kazda ti dava do hry neco jineho. Ja jsem si koupila ze zacatku jen 4, jelikoz jsem nevedela jak presne to funguje, a ted bych rada dokoupila i zbytek, ale samostatne nikde nejsou.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja mam tyhlety.
bd36a59d62004160bf5744cc1fc9ae52.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No právě to se neví co šampioní dělají protože se jěště ani neprodávaji a tma kolega o pár řádku navrchu už je má přes ali koupený :D ale já už je am nemuzu najít tak to mě strašně překvapuje jak je to možný :D 
e: tk na ebay o nich píšou že to jsou jenom duplikáty předchozích karet, že nic nového nenabídnou

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já právě přemýšlím jestl isi je mám koupit, ale mě to přijde tak trochu nefér vlastnit najednou tolik amiibo to by byla pak nejdnou nuda a začalo by to pak jaksik ztrácet smyl :D 

eliska12: nemas prosimte odkaz jen na ty 4? ja totoiz na netu vidim jen balíček 18 a více a tolik jich vážně ani nepotřebuju, spíš mě zajíma samostatně wolf link 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu