Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 18


Buladog

Recommended Posts

Trailer:

Vydaní 29.9 2017

Hry poběží na vylepšeném frostbite enginu který známe s předchozího ročníku 2017. Bude obsahovat single player režim sledující cestu Alexe Huntera (2017). Samozřejmostí je nejhranější režim FUT, kde FIFA umožní před objednávku buďto Icon / Ronaldo / Standart edition (liší se dle bonusu).

Od 17-tky jsem upustil, i když frostbite byl velmi pěkným oživením hry oproti 16, do nového ročníku pravděpodobně půjdu i když je to každý rok to stejné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nový engine,  který by mohli doladit, objeví se zde legendární hráči (Pelle, Rivaldo, Ronaldo, atd.). Graficky to bude vyladěnější , animace nástupy v režimech kariéra popřípadě poháry atd. mě nejvíce zajímá online část popřípadě ultimate team

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 6. 2017 at 18:18, D4ve napsal:

Tesim se jak male decko! Teprve druhy rok, co to pobezi na tom Frostbite enginu, takze doufam, ze se ponaucili od 17ky a odstrani tech par drobnych chyb. Uz aby to bylo!

no kámo nevím jestli se dá 8 tyček za zápas počítat jako drobné chyby,Nebo prohrané zápasy na skore 1 :4 a počet střel 13:6 jako když by se to stalo jednou tak řeknete dobrý hráč ale jak se to děje stále co dodat. Případně prohrané zápasy v prodloužení ve kterém jste daly dvě tyčky.o Stylu R2 a trojúhelník nemá cenu ani diskutovat .Co se týká brankařů tak jsou většinou zábavní bud chytnou všechno nebo nic :D pro příklad míč letí do oblasti horního rohu a brankář skáče do oblasti spodního rohu ,tak nějak jsou i na tom vybíhání a docela mi přijde že se tvůrci nechali dost inspirovat házenkářskými brankaři .Penalty co se týče brankařů asi v kostce tak že vystihnete stranu ale míč vám stejně proletí nějak přes ruku ,pod rukou nebo 5 cm od hlavy :D .No a na závěr rozhodčí co k tomu říct no asi tak že píská co chce :D S toho na vás zapíská úplně divnou penaltu a stoho vás sejmou zezadu na červenou a rozhodčí jako by nic :D a tak je to celkově od drobených faulu až po brutální fauly na hráče bez z míče z boku a hráči neni udělena ani karta .Fifa 17 ale tak co malá domů jde na pohodu :D .jo a ještě mě dojímá sekundové ne ale asi setinové výhody při niž vám seberou balon a hned z brejku dostanete gol :D Realita 4D :D upřimně bych litoval toho rozhodčího v reálném fotbalu kdyby mužstvo z takové výhody no spíš nevýhody dostalo gol :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@saman250 je to arkada a algoritmus, program a fifa automaticky balancuje hru tak aby se právě nestavalo to, že budete někoho vyloženě drtit nebo on vás. Údajně má nový díl přinést trochu změnu a měli by ty zápasy být dramatičtější a vyrovnanější. V ultimatu se mi hrozně často stávalo, jednou tým zahrál úplně skvěle , nahrávky do běhu, vytváření situací, střely s dálky , všechno klapalo s pak ten týž tým jsi v dalším zápase nebyl schopný vytvořit ani jednu šanci. A to je přesně to o čem mluvím, ten program nastavuje chování hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2017 at 9:22, Buladog napsal:

@saman250 je to arkada a algoritmus, program a fifa automaticky balancuje hru tak aby se právě nestavalo to, že budete někoho vyloženě drtit nebo on vás. Údajně má nový díl přinést trochu změnu a měli by ty zápasy být dramatičtější a vyrovnanější. V ultimatu se mi hrozně často stávalo, jednou tým zahrál úplně skvěle , nahrávky do běhu, vytváření situací, střely s dálky , všechno klapalo s pak ten týž tým jsi v dalším zápase nebyl schopný vytvořit ani jednu šanci. A to je přesně to o čem mluvím, ten program nastavuje chování hry. 

V 22. 6. 2017 at 9:22, Buladog napsal:

@saman250 je to arkada a algoritmus, program a fifa automaticky balancuje hru tak aby se právě nestavalo to, že budete někoho vyloženě drtit nebo on vás. Údajně má nový díl přinést trochu změnu a měli by ty zápasy být dramatičtější a vyrovnanější. V ultimatu se mi hrozně často stávalo, jednou tým zahrál úplně skvěle , nahrávky do běhu, vytváření situací, střely s dálky , všechno klapalo s pak ten týž tým jsi v dalším zápase nebyl schopný vytvořit ani jednu šanci. A to je přesně to o čem mluvím, ten program nastavuje chování hry. 

V 22. 6. 2017 at 9:22, Buladog napsal:

@saman250 je to arkada a algoritmus, program a fifa automaticky balancuje hru tak aby se právě nestavalo to, že budete někoho vyloženě drtit nebo on vás. Údajně má nový díl přinést trochu změnu a měli by ty zápasy být dramatičtější a vyrovnanější. V ultimatu se mi hrozně často stávalo, jednou tým zahrál úplně skvěle , nahrávky do běhu, vytváření situací, střely s dálky , všechno klapalo s pak ten týž tým jsi v dalším zápase nebyl schopný vytvořit ani jednu šanci. A to je přesně to o čem mluvím, ten program nastavuje chování hry. 

jako obyčejné zápasy se dají hrát v nějakých mezích  ,ale ve FUT je to hrozné a dost tomu podle mě přispívá chemie mezi hráči kdy si nemůžete sestavit tým jaký chcete 
tudíž i když máte 2 hráče stejné národnosti ale hraji jinou ligu tak už jsou v průměrné souhře .Na což hlavně doplácí hráči kteří staví tým na španělských hráčích jelikož v La lize jsou tak cca 4 kraje útočné v dostupných cenových  hodnotách a to ještě kolem 80 hodnocení  a pak je zbytek za 300 000 a víc mincí .Podle mě by se mělo zavést to co bylo V HUT 14 že do chce tak si může cca za 8k mincí změnit klub u hráče ,což by podle mě dost hráčů přivítalo a v praxi by to vypadlo takhle Dani Alves (Juventus) + Karta Přestup = Dani Alves Barcelona ..Vždyt je úplná blbost když hráč v klubu hraje předešlou sezonu a x dalších a pak  odejde z klubu a už má úplně špatnou souhru .Kdyby to aspon zavedly na bývalé hráče klubů .Tahle chemi je velice omezující  a i kdyby tam dali že stím hráčem musíte odehrát 50 zápasu nejmíň a pak je umožněn přestup tak by to hráči taky podle mě uvítaly ,jelikož kdo by opravdu chtěl tak by si počkal třeba já bych si počkal určitě u Dani Alves.Pak jsou podle mě velkým úrazem nadhodnocení hráči a naopak podhodnocení .Třeba takový Mascherano VS Godín  Mascherano má skoro všechny vlastnosti lepší než Godín jen hlavičku ,obrané zákroky ve stoje a sklu má cca o tři horší hlavičku o něco víc přesto že je Mascherano skoro ve všem lepší tak je 84 a GOdín 88 což mi přijde jako špatné a po pravdě se mi z Mascheranem hraje nejlépe .Nejhorší mi příjde asi Pique jelikož když zmáčknete hlavičku tak hráč nereaguje a míč se od něj odrazí a následuje brejk a gol to samé na hranici velkého vápna kdy se mu míč sklouzne a odrazí bokem nohy k protihráči .Takže můj názor na Pique je že někdy zahraje a někdy ne ale dávám mu přednost  před Godínem jelikož jsem sním odehrál pár zápasu a nic moc takže ho mám jako náhradního stopera. Ale tenhle případ s hodnocením je u více hráčů ,když si vezmu starší ročníky tak tam měl nejvíce Messi a Ronaldo přes 90 a pak top hráči jako Xavi ,Iniesta měli 89 a to hrály v nejlepší formě a ted když to porovnám s fifou 17 tak tam má skoro každý 88 hodnocení a víc což podle mě neni dobře .Ted odbočím od tématu jestli otevíráte balíčky tak nevím jestli se vám poštěstilo ulovit nějakého hvězdného hráče mě ano Kros 94 ale po pravdě je mi k ničemu jelikož v základním hodnocení má rychlost 33 a ve vylepšené verzi 55 což znamená že ho předběhne i Pique .Jako jo má střelu to jo ale stejnou střelu dokážete vypálit i s Rakitičem  a ještě bude stíhat do zadu bránit ,horší běh má snad jen Mertesacker 22 rychlost takže taková běhová chůze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku odbočujeme od tématu, nicméně tvé postřehy a zkušenosti se shodují s mými. Statistiky někdy neodpovídají skutečnosti, ideální příklad je Iniesta - starší hráč a ve FUT stíhá hrát s mladými puškami (kondice a sprint).  Můj postřeh nejvíce ztotožňuje to že zkrátka counter-attack a rychlí hráči vyhrávají zápasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Osobně jsem zatím stihl jen jeden zápas a přišlo mi, že hra sa celkově trošku zpomalila. Zase se mi zdá že střelba a přihrávky sa trošku ztížily, budu se s tím muset chvilku poprat. Grafika i animace mi přišly o něco lepší.

Jinak zase jsem dal v zápase pět tyček a dvě dřevna,  branař hostů několikrát chytil jasné tutovky. Pak jsem mu dal naštěstí aspoň jednoho fíka ze snad třetí dorážky jedné střely :D

Z dema mám zatím lepší pocid než ze psa2018, tento rok půjdu první do fifiy a pak uvidím jak moc mne bude štvát onlajn hraní :D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem stihl rano 1 match. Hra je pomalejsi, coz je urcite lepsi. Graficky o neco lepsi, animace taky, jen mi prijde ze hraci tak nejak divne behaji, jako by meli batoh na zadech :D ale je to asi o zvyku.

Online to hrat jako nepujde?

 

U bety NHL 18 to slo, svine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No než se někdo začne chlubit že dál 7:0 tak by si měl první uvědomit že se obtížnost hry snížila takže ted úroveň profesionál z fify17 je ted světová třída.Takže demo je nastaveno na úroveň poloprofesionální cože je ve fifě 17 začátečník takže nevím co je na tom za chlubení dát začátečníkovy 7:0 :D 

Jinak jsem odehrál cca 10 zápasů 
-Co se týká tyček tak jsem dal max 2 za zápas (záleží na jakou úroveň to hrajete čím nižší tím větší tlak)
-Brankaři mají nové chytácích animací,ale na druhou stranu z střel z vápna pouští dost podobné goly  a vůbec mi nepřijde že by chytaly nějak bezvadně  ba naopak a chtělo by to aby se EA zaměřila na brankaře.
-Do hry byly přidané nové zákroky (obrany ve stoje)
-Rozhodčí stále píská divné penalty což v online modu vám může pokazit celý zápas.Chápu že EA chce hru udělat co nejrealističtější ale podle mě by bylo daleko lepší kdyby se penalty pískaly jen po skluzu.
- Nová citlivost střel která je jiná než ve fifě 17 
-Pak se mi líbí náběhy hráčů kteří si pěkně nabíhají a nestojí v pozicích ve kterých se jim nedá nahrát 
-Méně přehuštění prostor ve velkém vápně 
-Lepší Dribling a krásné obcházení hráči kličkou 
-Po 10 zápasech se mi zdají i golové kamery vylepšené 
-Rohy jsou stejné jen mi přijde že mají lepší rotaci 

Jen mám obavu aby se fifa 18 nehrála jak fifa 14 goly z centrů jen .Tohle je právě jen Demo zápasy VS PC až teprve online zápasy ukážou jaká fifa 18 opravdu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po včerejších zápasech super , předem říkám že 17 jsem vynechal, tak tedy :

Vylepšená vizuální část hry a nové prvky jako rychlo střídání , nove animace , lepší zpracování míče, hráči se nabízejí a tím je snadnější přechod do protiútoku, střely z dálky taky padají, co mi přijde jako nevýhoda tak mi hra přijde taková tahlá pomalejší ale to je určitě lepší.

 

No zatím jsem spokojený o víkendu to otestuji více .

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak co už jste dokončily Journey za Huntera nebo kopete Ultimate team ? Já teda představám věřit ve skill protože to co se mi děje v UT představám chápat, pro představu nastoupil proti mě v online-10 divizi hráč který měl chem40 a bronzové hráče, první poločas jsem ho zasypával vším možným, střely z 16, hlavičky ve vápně, counter-attack, cca 12 střel za poločas ale pak ejhle.. jako by se něco přepnulo a hra začala pomáhat tomu hráči, věřte nebo ne, prohrál jsem to 1:0 a ten gól co mi dal byla jen 1x střela za celý zápas co mi dal ještě k tomu brake. Jak je tohle možný ?? na co tam jsou ty karty, overall rating atd. když mám 80*100chem a stejně mě rozjede starter. Takových zápasů bylo více a chtěl jsem se zeptat jestli s tím máte taky problém ?  Popřípadě jak hrajete ? jakou používáte formaci ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buladog:

v ceste jsem zatim dosel do kapitoly, kde jsem se vratil zpet do Evropy - konkretne za Bayern a zranil jsem se, takze ted se snazim zachranit karieru Dannymu v Arsenalu.

 

Vicemene hraju ted Ultimate a to co popisujes se mi moc nestava, jen obcas - to tak proste je, a taky mi v tu chvili pripada ze ta FIFA pomaha slabsimu. Jak pises, zasypes ho strelama, tlacis ho celych 90 minut ale stejne prohrajes. Stejne mi to prijde i online v sezonach nebo online s friendama kdyz hraju a toto bylo i v 17ce.

Buladog: btw, squad battles hrajes v ultimatu? Nevis kdy se vyhodnocuje? Udajne psali 1x za tyden.

 

Uz jsem hladovy po mincich a zajima me, co vypadne z tech jumbo balicku :D

 

Byly SB i v 17ce? FUTku jsem se zacal vice venovat az ted v 18ce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2017 at 10:33, D4ve napsal:

Buladog:

v ceste jsem zatim dosel do kapitoly, kde jsem se vratil zpet do Evropy - konkretne za Bayern a zranil jsem se, takze ted se snazim zachranit karieru Dannymu v Arsenalu.

 

Vicemene hraju ted Ultimate a to co popisujes se mi moc nestava, jen obcas - to tak proste je, a taky mi v tu chvili pripada ze ta FIFA pomaha slabsimu. Jak pises, zasypes ho strelama, tlacis ho celych 90 minut ale stejne prohrajes. Stejne mi to prijde i online v sezonach nebo online s friendama kdyz hraju a toto bylo i v 17ce.

Buladog: btw, squad battles hrajes v ultimatu? Nevis kdy se vyhodnocuje? Udajne psali 1x za tyden.

 

Uz jsem hladovy po mincich a zajima me, co vypadne z tech jumbo balicku :D

 

Byly SB i v 17ce? FUTku jsem se zacal vice venovat az ted v 18ce.

Ne v 17ce SB, nebylo. Jen online víkendová liga. A je to super to SB, protože dostat se do víkendovky je dost těžké a taky lze za méně zápasů získat ve SB víc odměn. Já hraji teď první týden takže taky nevím jak jsou odměny. Podle mě na konci týdne, resp. to dostaneš v tom dalším týdnu. Za víkendovku chodí balíčky ve čtvrtek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirasko:

dik, uz vim, odehral jsem minuly tyden a dostal jsem hned v pondeli po zapnuti coiny i balicky, takze predpokladam ze je to kazde pondeli.

 

Jakou uroven hrajes ve SB? Hraju profika ale kdyz jim davam 5:0 tak me to moc nebavi a kdyz dam world class tak zas nejsem schopen komp porazi, podarilo se mi to tak 2x z 10ti zapasu...

Kazdopadne jsem zvedav, kam se az dostanu, chtel bych elitu, jumbo packy a mega packy  + mince lakave. Snazim se ted kazdy den ty 4 zapasy odehrat, takze jsem fakt zvedav..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu