Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 18


Buladog

Recommended Posts

Já hraju profika .. je to lepší protože jsi schopen nastřílet nějaký góly a neprohrát. Na větší úroveň nemám jak nervy tak skill. Dobrý je hrát každý den a sbírat body než se to uzavře, potom hned následující týden dostaneš odměny. Já se na to minulý týden nedostal, tak se snažím aspoň trochu něco nahrát teďka.

Btw lepší je určitě dát góly a vyhrát než zahrát třeba remízu ze světovou třídou.



Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buladog: jo, taky jsem toho nazoru, protoze za prohrany zapas na WC dostanes do zebricku cca 300 bodu a na profika jsem snad neprohral a mas za vyhru cca 1000b.

Zas je pravda ze kdyz vyhrajes na WC, mas cca 1600 bodu, coz je super, ale jak pises, taky na to nemam nervy. Skill by i byl, ale je to o nervy, nerad hraju proti naskriptovanemu PC, kdyz vim, ze ho nelze porazit :D

WC ma mozna smysl jen v pripade, ze vidis kdyz v tom tymu proti Tobe nejsou zadni top hraci nebo neni jich tolik - aspon ma zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, D4ve napsal:

jirasko:

dik, uz vim, odehral jsem minuly tyden a dostal jsem hned v pondeli po zapnuti coiny i balicky, takze predpokladam ze je to kazde pondeli.

 

Jakou uroven hrajes ve SB? Hraju profika ale kdyz jim davam 5:0 tak me to moc nebavi a kdyz dam world class tak zas nejsem schopen komp porazi, podarilo se mi to tak 2x z 10ti zapasu...

Kazdopadne jsem zvedav, kam se az dostanu, chtel bych elitu, jumbo packy a mega packy  + mince lakave. Snazim se ted kazdy den ty 4 zapasy odehrat, takze jsem fakt zvedav..

Nejsem až zase tak dobrý jako ty, takže kombinuji profík poloprofík. I tak ty ceny super. V sezonách FUT jsem se dostal v 17ce nejvýš do trojky, jinak jsem skákal mezi 4 a 5. divizí. Uvidím co teď v 18ce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tu world class vybírej jen když vidíš nižší overall hodnocení týmu, jinak stačí vyhrávat na profika a odměny budou dobré.

Já mám pořád problém .. v 16 jsme měl division 3 s celkem průměrným týmem. Tady mám mid budget BPL jedu 4-3-3 CDM ale to bránění to je děs ...proto se chci zeptat, jak bránit ? Jaká je efektivní metoda ?

Používáte X-ko pro kopírování pohybu nebo behate jockey move (L2 ) ?

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Buladog napsal:

Přesně tu world class vybírej jen když vidíš nižší overall hodnocení týmu, jinak stačí vyhrávat na profika a odměny budou dobré.

Já mám pořád problém .. v 16 jsme měl division 3 s celkem průměrným týmem. Tady mám mid budget BPL jedu 4-3-3 CDM ale to bránění to je děs ...proto se chci zeptat, jak bránit ? Jaká je efektivní metoda ?

Používáte X-ko pro kopírování pohybu nebo behate jockey move (L2 ) ?

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
 

Mě připadne že ti hráči vůbec nebrání, mají inteligenci houpacího koně. Jen čumí. To co udělali  EA s obránci oproti 17ce je děs. No ale v 17 byla zase obranná řada stabilně předsunutá někde na soupeřově půlce. Každý rok mě EA něčím nase_e ! Apropooo, to skriptování asi letos dosáhlo vrcholu a to jsem si myslel, že už 17ku nic nepřekoná. V onlinech jsou zápasy, kdy mi hráči běhají jako natažení na pérko, nabíhjí si krásně atd. A pak jsou zápasy, kdy se pohybují jako kdyby měli v nohách maratón a čumí na sebe jako idioti...Dnes vrchol... Moje křídlo Deulofeu PAC 93, je před Mertesackerem PAC 27 !!! 30 minuta, Deulofeu ještě nemůže být unavený, Mertesacker už na něho nedosáhne tělem a....ty vole von mi ho doběhl a odstrčil. Milá EA, děláš si fakt prdel...? Nechápu...Každý rok nadávám, ale protože jsem skalní Fifák tak to pořád už 9 let hraji. Jen jeden rok jsem si zkusil PES, ale vrátil jsem se K FIFĚ i stěmi jejími chybami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bránění je uplně odlišné, důležité je využívat jockey move L2 , X používat jen maximálně kolem 2 sekund pro srovnání pohybu, míče se snažit vypichovat kolečkem (nová funkce - můžete používat charge move , tzn. Čím déle držíme kolečko tím í na větší vzdálenost můžeme vypichnout balón). Skluz jen když je jistota a vzdálenost před vápnem.

Chce to mít trochu cit a štěstí, platí všeobecné pravidlo rychlosti, ověřilo se mi hrát na 2 hrotové útočníky 4-1-2-1-2(2).
Tím že máte v týmu rychlé křídla kterými balón vynesete a můžete centrovat nebo zahrát na útočného záložníka.
Dám tomu ještě šanci a zkusím zahrát ale v novém ročníku se mi absultně nedaří, chce to trening a nespočet zápasu pro získání odhadu jenže po 3 zápasech kde vidíte jak vám běhá že sterlingem 92pac obránce který má sotva 80 je vám na blítí, na co tam pak jsou ty kartičky ??

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

To není FIFA, ale NHL. Šílený. Milá EA, zruš úplně obránce, stejně jsou tam k ho_nu. Takhle nebrání ani žáci...Hnus...Co je mi platné, že v onlinech dávám 3-4 branky, když jich dostávám 5-6. Když mám přepnuto na hráče, tak si poradím, bránit jsem se naučil, horší je to chování spoluhráčů (jejich rozestavení v obraně - jako na dvoře v Bohnicích). 

PS: Buladog - Taky se mi zdá že jsou tam ty kartičky a souhry na ho_no. Jako,sory ale borcovi co má samé červené čáry, nabíhají hráči lépe jak mě(mám zelené, jen asi dvě oranžové). Měli by zvýšit význam té souhry, jinak to fakt nemá smysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 10. 2017 at 6:08, RakovinaRohu napsal:

Bože tak se to naučte hrát nebo hrajte PES, letošní fifa zase best ale hraje se jinak!

PES jsem hrál, Fifa mi sedí víc. To ale neznamená, že u ní nemám chuť rozmlátit ovladač. :-) Kritika je prostě normální. Ta hra není bezchybná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čtu tak ty komentáře, vidím, že obrana je všude stejně na nic. Nahrál jsem na pc většinu ročníku Fify ale až teď jsem si pořídil PS4 a Fifu 18 a začal jsem hrát FUT. Je tedy normální že asi z 6 zápasů vyhraju jeden? Jinak dostanu doslova na zadek. Obranu vážně nekomentuji a nadruhou stranu v útoku když mi nevyjde nějaký centr nebo náhoda z dálky, tak se přes to vápno nemůžu nijak dostat, kličky, kolmice, kombinace nic. Máte nějaké osvědčené rady? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Sigiczek napsal:

Když čtu tak ty komentáře, vidím, že obrana je všude stejně na nic. Nahrál jsem na pc většinu ročníku Fify ale až teď jsem si pořídil PS4 a Fifu 18 a začal jsem hrát FUT. Je tedy normální že asi z 6 zápasů vyhraju jeden? Jinak dostanu doslova na zadek. Obranu vážně nekomentuji a nadruhou stranu v útoku když mi nevyjde nějaký centr nebo náhoda z dálky, tak se přes to vápno nemůžu nijak dostat, kličky, kolmice, kombinace nic. Máte nějaké osvědčené rady? Díky :)

Bránění je těžké popisoval jsem jak to máš hrát o pár příspěvků výše. Proti osvědčeným hráčům fify se v tomhle ročníku nechytáš.. je to hodně o skillu, Postav tým na formaci 4-3-3(4) a tahej míče přes křídla, centruj do vápna, na SOZ jsi dej někoho kdo má dobrou střelu z dálky, Hrot nemusí být až tak rychlý stačí kolem 80pac, ale mušíš mít někoho kdo má dobré zakončení (jak nohou tak hlavou). na LB RB dávej rychlé hráče, na SB zase co nevetší defenzívu (nechej je zatažené).  Napiš budget a co máš v týmu a podívám se 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Buladog napsal:

Bránění je těžké popisoval jsem jak to máš hrát o pár příspěvků výše. Proti osvědčeným hráčům fify se v tomhle ročníku nechytáš.. je to hodně o skillu, Postav tým na formaci 4-3-3(4) a tahej míče přes křídla, centruj do vápna, na SOZ jsi dej někoho kdo má dobrou střelu z dálky, Hrot nemusí být až tak rychlý stačí kolem 80pac, ale mušíš mít někoho kdo má dobré zakončení (jak nohou tak hlavou). na LB RB dávej rychlé hráče, na SB zase co nevetší defenzívu (nechej je zatažené).  Napiš budget a co máš v týmu a podívám se 

Klidně si mě přidej na PSN můžeme pak někdy dát přátelák jméno stejné jak tady :) .. Jinak ve FUT mám Tým rozestavený takhle (4,3,3 se SOZ) - Trapp - Bernat,Sule,Bender, Kimmich - Bellarabi, Gotze, Khedira - Draxler, Volland, Yarmolenko... na střídače Weindelfeller, Keita, Castro, Forsberg, Schurle, Boateng, Sahin, Howedes, Kagawa, Hoffman :)

Diky za ochotu a za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo sorry že píšu až teď , na forum se nedostávám pořád a když mi nevyskočí notifikace tak o tom nevím. Tak Německo neznám doporučuji podívej se na fifauteam.com na článek FIFA 18 Bundesliga squad guide , Rodrigez to je moderátor, ten se analýzám hráčům věnuje už pár ročníků, má to krásně zařazený kteří jsou nejvíce efektivní a kteří jsou ekonomická variant.

Za mě máš možná zbytečně moc hráčů na bench, nemusíš mít náhradu na každou pozici stačí ti nějaký univerzální hráč do středu pole/utoku a obrany. Lepší je dávat hračům fitness karty když mají vydrž kolem 70 ať je můžeš používat, nebo jsi poskládej Fitness budget team a hrej single ligu a na střídačku jsi dej svůj main team, stačí 3 zápasy a doplníš jsi tím staminu na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu