Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením k internetu


didi13

Otázka

Ahoj,

tak jsem tu znovu a chci se pochlubit co se mi stalo.

NHL jsem si zatím nestáhnul, protože mi přišel kód na tu hru Battlefront.

Zadal jsem kód, objevili se mi tři položky - Hra + 2xnějaký soubor ke hře o velikosti cca 1GB. Zadal jsem stáhnout a ejhle, nic se mi nestahuje a jsem bez připojení k internetu.

Hlásí mi to kód něco jako nestabilní připojení a prostě se ps4 nepřipojí.

Aby toho nebylo málo, tak mi od té doby nejde doma internet na sto procent a i na PC je to o nervy. Pouze telefon přes wifi maká tak jak má.

Zavolal jsem tedy na O2 a ty mi stále dokola říkají, že vidí jak mi na mé přípojce něco pěkně baští data a proto to mám zasekaný.

Změnil jsem i heslo na wifi, abych vyloučil sosání dat někým jiným, ps4 je vypnutý a já jsem pořád na totálně zabržděném internetu, který stále padá.

 

Pls pomoc, nevíte co se mohlo stát ?

Do včerejška jsem stahoval z PS Store normálně a internet mi doma makal taky v pohodě.

Nemaká to ani přes připojení kabelem :angry:

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Řekl jsem jim, že už nějaký ten den stahuju hry do PS4 a oni mi řekli, že ta PS4 mohla něco naloudovat do modemu.

Nesmějte se mi, ale já se až dnes naučil změnit zabezpečení wifi, natož abych uměl modem resetovat.

Jak se to dělá a co pak s ním, jak ho nastavím ?

 

Nemáte někde link jak smažu na ps4 údaje o mé platební kartě ?

Mám teď strach heckerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Me jeste napada ze by si mohl mit zavirovany pc a ten by ti zral data, popripade ti zaviroval modem, ale to je hodne malo pravdepodobny, takovy vir dostat do modemu to uz musi byt hodne velky stesti. Zkusil bych deaktivovat wifi v modemu a zkusit pripojit jen ps4 kabelem co to bude delat, potom pripoj pc a jestli tam bude problem , jsi doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu