Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0
TOMFX

OLD 3DS a CFW problém

Otázka

Zdravim, dneska jsem zkoušel nainstalovat do starého 3DS CFW, postupoval jsem podle této stránky https://3ds.guide, na kterou jsem narazil přes hackinformer, vše probíhalo v pořádku až na poslední stranku, kde psali že mam jít do system setting, other setting a update system, že mužu bezpečně aktulizovat (neznale jsem si myslel že už je tak jak má ale bohužel mam ofiko FW 11.4.0 ) je nějaká možnost to zvratit zpátky? Jinak mi zustalo na 3DS naistalováno FBI a když při spuštění podržím start ta se dostanu i do godmode 9.0, mam ještě nějakou nadeji nebo jsem v háji? 

 

Diky předem za odpoved

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevím jestli je odpověď ještě aktuální, ale pokud jsi postupoval podle návodu a nainstaloval boot9strap tak není problém aktualizovat SysNAND na nejnovější verzi. Pokud můžes spustit homebrew launcher a nainstalovat FBI (nebo pokud už tam FBI máš) a můžes instalovat .cia balíčky tak to nemusíš řešit a vše funguje jak má.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu