Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL17 - nejlepší strategie?


esmajlik

Recommended Posts

Čau NHL hraji již několik let... Nemám sice kdo ví kolik zápasů v tomto ročníku, ale skóre mám relativně uspokojivé (asi 60-20-5). Stabilně hraji za Washington a používám defaultní strategii, akorát napadání změním na agresivní, obranu staženou k bráně a ještě k tomu bránění tam je tuším něco ve smyslu odebrat kotouč nebo tak nějak a docela mi to vychází. Minimálně s touto strategií dokážu svoji hru vnutit soupeři a pak už to jede v podstatě samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi mam spis problem dat gol. Pouzivas na klicky specialni tlacitko, nebo jen uhnes hokejkou a strelis? Myslim si, ze koncovka je moje nejslabsi stranka :-). A to zkousim i trenovat v teninkovem rezimu.

Ještě me napada. Strategii asi musim meni pri kazdem online zapase, ze? Neda se to nastavit nekde v menu a pak se tim nezdrzovat? Jeste bych se rad zeptal, jakou pouzivas kameru?

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu