Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
LeWisak

Jak streamovat a nahrávat v nejlepší kvalitě 60 fps

Recommended Posts

Zdravim lidi.. jsem u ps4 novy a chtel bych se zeptat jak mohu nahravat v nejlepsi kvalite na 60 fps... playstation my nahrava FHD ale ne 60 fps  a jeste k tomu to dost oseka kvalitu videa. A u streamovani to same.. sice u streamu se da nastavit 720  a 60 fps  ale zase kvalita stoji za nic.. a to mam 20 mb/s upload. coze je v klidecku. Nikde nemohu nastavit bitrate jaky bych chtel. 
Díky za rady 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

mám dojem že na streamování v 1080/60 jde pouze na pro. Kvalita se bude odvíjet hodně dle vytížení konzole/zda máš wi-fi/kabel + celkově ono síťová karta v PS4 je dost levná a nic moc. Ideální je koupit buďto externí kartu a streamovat z PS4 do PC a posléze třeba na twitch apod. Druhá věc je zda hra podporuje 60fps, to by mohlo taky dělat problémy. Bitrate se bohužel nastavit tuším nedá a je řízen tím, jakou kvalitu vybereš ( Mělo by tam být něco jako low/high atd). Můžu se ti zítra mrknout jak to je a něco málo pozkoušet, mám cca stejnej upload a PS4 pro. Osobně jsem zkoušel zatím spíše remote play, ale zítra bych ti mohl poskytnout více infa snad :D .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 minutou, Bouner napsal:

Ahoj, 

mám dojem že na streamování v 1080/60 jde pouze na pro. Kvalita se bude odvíjet hodně dle vytížení konzole/zda máš wi-fi/kabel + celkově ono síťová karta v PS4 je dost levná a nic moc. Ideální je koupit buďto externí kartu a streamovat z PS4 do PC a posléze třeba na twitch apod. Druhá věc je zda hra podporuje 60fps, to by mohlo taky dělat problémy. Bitrate se bohužel nastavit tuším nedá a je řízen tím, jakou kvalitu vybereš ( Mělo by tam být něco jako low/high atd). Můžu se ti zítra mrknout jak to je a něco málo pozkoušet, mám cca stejnej upload a PS4 pro. Osobně jsem zkoušel zatím spíše remote play, ale zítra bych ti mohl poskytnout více infa snad :D .

momentalne mam wifi ale budu davat kabel. a vis o nejaky dobry karte na steamovani a nahravani??  ja mel driv na starem pc AVerMedia Live Gamer Portable USB, nahrávací zařízení myslis toto ze?? takze jako sosnout obraz z pska ,,, dostat to do pc a pres pc to streamovat na twitch jo?? Jinak diky moc a doresime zitra ... Zatim 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu