Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Odešel zdroj?


Daiv_69

Otázka

Ahoj, prosím o radu, když chci zapnout PS4, rozsviti se modre svetlo, ozve se "BEEP" 1x a konzole se vypne (do1-2 vterin). Zkousel jsem vyměnit napájecí kabel, zapojit do jiné el. zásuvky, apod., ale nic. Možná by se mohlo jednat o vadný zdroj, co myslíte? Měl jsem to otevřený, myslel jsem, že bude plná prachu, ale nic, je v pohodě čistá. Projistotu jsem profoukl větráky a vyčistil, ale problém přetrvává. Sere mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak si sam odpovim, pro pripad, ze nekdo jednoho dne zjisti, ze mu nejde jeho PS4 zapnout. Pokud se Vam stroj vypne do 1 vteriny po spusteni, tedy temer okamzite, je velka pravdepodobnost, ze to dela vadny zdroj. Koupil jsem novy, nainstaloval a vse funguje jako driv. Pokud se konzole vypne od 3-5 vterin, tedy pokud stihne po spusteni aktivovat jeste chlazeni, az pote se vypne, je to horsi scenar, mate vadnou jinou komponentu, jejiz porizovaci cena bude vyssi a instalace obtiznejsi (ve hre je pak vic adeptu na provereni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, přesně tohle se mi dnes stalo. Koukal jsem přes PS4 na film, a najednou se PSko vyplo. Zapnout již nešlo. Vytáhl jsem napájecí kabel ze zásuvky,  zapojil, stiskl tlačítko zapnutí, píplo to, konzole se modře na asi jednu vteřinu rozsvítila, a opět se vypla. Zapnout poté již nešla, musel jsem vše opakovat.

Pokud je to ten zdroj, zvládnu si to opravit sám? Pokud ano, kde by jste mi doporučili zdroj koupit? Pokud ne, doporučíte nějaký ověřený servis? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj je mi 14 a vyměním si ho sám takze to dokážeš i ty koukni se na youtibe tutoriály a delej to podle toho zdroj normálně objednej přes internet 

https://www.konzoleahry.cz/ps4-napajeci-zdroj-ps4-fat-adp-240ar-pulled-p65863/?gclid=CjwKCAjwxo6IBhBKEiwAXSYBs0zmA1UDz12crA52UrLzBKntIK3hPWezUgJ_JnXT9G005PNd-0Ac6hoCK4AQAvD_BwE

tady odkaz přeju hodně úspěchů 

LostDexy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu