Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čeština v PS4 Firmware 5.0!


zzepto.x7

Recommended Posts

Konečně!

Eurogamer:

Citovat

More minor changes include push notifications for events, spectator comments on screen while broadcasting in VR mode, the ability to link broadcasts to a PlayStation Community, and support for seven more languages: Czech, Thai, Greek, Indonesian, Vietnamese, Romanian and Hungarian.

http://www.eurogamer.net/articles/2017-08-09-playstation-4-firmware-update-5-0-will-add-1080p60-twitch-streaming

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, drak3go napsal:

Že by ty petice přeci jen nebyly až tak marné? :D:P

Jen počkej jak zjistí že store není česky :D ... to bude zase petic :D  ... navíc je tam napsáno jen že to je podpora češtiny ... pod tím se dá představit hodně věcí ( třeba jen že pokud má hra na storu CZ, tak ji to vybere primárně i když je konzole v Aj :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nevím jestli to dělá jenom mě ale po updatu na 5.00 je konzole nějaká spomalená,špatně nabíhá WIFI a párkrát už mi spadla hra která mi nikdy předtím nespadla.Děkuji Sony za pěkný shit update :-( 

ps:Tak kámošovi to dělá uplně stejné problémy.Takže je problém v updatu bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno bety mi chodily vyborne, celkove se mi zda, ze se konzole zrychlila...

Vcera jsem nainstaloval ofiko 5ku a taky to vypada OK, jen me treba zarazilo, ze jsem treba tahal update na Nioh - ten se stahl, pak byla akce "probiha kopirovani" a nasledovalo "probiha instalace". Ten krok s kopirovanim (ktery trval veky) jsem pred tim nikdy nezaregistroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu