Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dokoupení kinectu k Xboxu 360 s RGH


Recommended Posts

Ahoj,

mám Xbox 360 s HDD 250GB a upravou RGH, nainstalována nejnovější Aurora, Dashlaunch 3.16 a Dashboard 2.0.17489.0. Xbox jsem kupoval bez Kinectu. Nyní bych si ho chtěl dokoupit. Chci se váz zeptat, zda poběží na mém Xboxu, jestli s tím nebude problém? Popřípadě poradit, jaký (jestli je více druhů nevím) koupit, aby vše šlapalo. Pročítal jsem si fórum, takže vím, že byly problémy s aktualizací kinectu (ale to jsou několik let staré příspěvky), tak nevím, jak je to teď. Zda si mohu koupit "jakýkoliv" kinect, jen zapojit a vše bude šlapat nebo je to složitější?

 

Předem díky za postřehy a rady!! Pirkis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Musis koupit Kinect pro Xbox 360.

Pokud po zapnuti Xboxu s Kinectem bude chtit aktualizaci, coz je pravděpodobné, postupuj podle TOHOTO návodu.

Protoze mas verzi DB 17489 muzes stahnout soubor pro aktualizaci Avataru a Kinectu ZDE , je dole v prvním prispevku odkaz na uloz.to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rychlou reakci.

ad1 - ok, nevěděl jsem, jestli nejsou ještě různé druhy pro Xbox 360... koupím pro jistotu nový (bazarový nechci riskovat)

ad2 - snad to půjde bez problému zaktualizovat  - pročítáním návodu jsem se pomalu začínal ztrácet :-)

ad3 - už jsem se lekl, že budu muset aktualizovat DB - to je pro mě totální španělská vesnice... Toto bych mohl zvládnout :-)

Díky moc za rady!!

PS: Až koupím, dám vědět, jak to šlo, popřípadě poprosím o radu, když bych byl úplně v koncích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu