Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty


Recommended Posts

Tak vrátím jen to Médijum. Bůček sem střelil, týpkoj nevadí rejhy, prý ho chce, tak aspon dušídrát mám za 6 kil.

Médijum se sveze zpět do skladu jrc, kde na něm budou skladníci nacvičovat taneční sestavu na Pragpride. Pak jí hodí zpět do nabídky a koupí si ji Martýn :D.

Jinak sem rád, že vás moje strastiplné storky se zlým židem baví. Však nakupuju hlavně pro vaše pobavení :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo kupuj Martýne :D, roztržený obal a zboží bez poškození, jak uvádějí na stránkách. Takže si to prošlo skladištěm, kde na tom stepovalo deset skladníků, pak si nad tím pohonili oháňky a nabílili přebal, pak to šoupli zpět do krabiček, následně to omatlali zadkovinou při oslavě dne homosexuálů a poté šoupli zpět do regálu k objednání :D... BER! BERTE! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať jen neplivu na židy z jrc, smeknu drobnou pochvalu. Vrátil sem jim to Médijum, včera přijato a hned večer poslali zpět peníze, což u jiných eshopů je kolikrát dost problém. Z takové Xzone sem peníze doloval 3 týdny a ještě měli plnou hubu keců. Originálky posílají platbu po 10 dnech.

Konec sdělení :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Mandaz napsal:

A už sas koukal na stav? Jako ta koruna vypadá jak ze střelnice z púti eště před zásahem skladníků z židjrc. Navíc krabice je jen měkká papírová... 🤣🤔🤣

já to jen zkusil objednat, vyzvedavat to nepujdu. Zustane to na prodejne a pak to daji slevy a pak si to koupim, bezny pracovni postup v Brne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ELDEN RING – BOOKS OF KNOWLEDGE, VOLUME I&II

V eshopu Bandai Namca nabizi oficialni strategy guide pro Elden Ring. Je rozdelen do dvou casti, kazda ma 512 stran. Prvni dil vyjde koncem cervence a druhy dil koncem zari. Cenu jako takovou nebudu komentovat, ale se slevou 20% za EP!C body a jednim postovnym me to vyslo na 2274Kc.

Volume I

https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/763107/elden-ring-books-of-knowledge-volume-i-strategy-guide

Volume II

https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/763101/elden-ring-books-of-knowledge-volume-ii-strategy-guide

 

spacer.png

spacer.png 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než se mi začnete smát, tak na moji obranu...Chtěl sem trička s Rickem a Mortym a za 99 Kč to znělo moc dobře...Normálně nosím velikost L, jenže velikost L u jrc od značky Difuzed je navrhovaná asi na asijské transky bo to triko na mě pne jak malý kondom přetažený přez nadlidského šorága...Kamel se snad už poučí...Vracet to nemá cenu, poštovné je dražší jak celé tričko :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu