Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty


Recommended Posts

K tomu Rise of the Tomb Raider, psal jsem a poté mi volali z originalky.cz a když se mrknete nyní, je to uvedené jako set obsah sběratelské edice, kdy je na obrázku odmazaná hra (v popise je) a k tomu 20 Years Celebration. Tudíž má být sběratelská edice bez hry a k tomu zvlášť přibalená ta 20 Years.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to museli někdy včera změnit. Když jsem to sem dával a objednával, tak tam byla ta sběratelka se hrou a další hra jako dárek viz. odkaz níže z archivu Googlu.

Dneska jim zkusím napsat, jak to s mou objednávkou bude, když jsem objednal i před změnou.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bixUAdiuYhsJ:https://www.originalky.cz/rise-of-the-tomb-raider-collectors-edition-xone-p92514/%2Brise+of+the+tomb+raider+collector's+edition+xbox+one+originalky&nomo=1&hl=cs&gbv=2&ct=clnk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako mně to připadalo zvláštní, že by dali jen tak další kus hry, pak si říkal, že třeba chtěli to udělat nejnabušenější jak to jde, 20 Years má ještě navíc artbook, ale do včera to měli napsané tak, že by ty hry měly být opravdu dvě ke každé edici... Každopádně mně bude bohatě stačit sběratelka se hrou 20 Years za tyto super peníze! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi sběratelé, tak už přišla sběratelka Rise of The Tomb Raider. Jedná se o sběratelku uvolněnou do prodeje cca před 2 lety, pro xbox. Velká krabice imitující dřevěnou bednu s vystýlkou (viz. foto), uvnitř krabice se soškou, papírové obálky s metalpackem, deníkem, dále v krabičce Lařin přívěsek a samolepka. V balení je od Originálek vložena hra dle typu výběru platformy. Pro xbox je to klasická zelená krabička, pro Psko 20th century edice v krabičce. Pro pejskaře se tedy nejedná o loňskou 20th century collectors edici v modré krabici. Jediné co chybí je svrchní černá krycí krabice (viz. foto), pro velký box, ale to se dá pochopit, když se tyto edice prodavají jakožto sběratelský materiál s přiloženou hrou, po vzoru sběratelských edic od EA.

Za těch 1900 je to každopádně výborný kauf. Osobně vlastním 20th century collectors edici a tuto klasickou sběratelku mám nevybalenou do sbírky :-).

amazon.jpg

tomb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak edice dorazila a potvrzuji obsah balení výše. Kromě tedy rozdílu oproti PS4 verzi, která kdysi vyšla je, že zde je metalpack, nikoli steelbook, jak se píše kolikrát mylně a není artbook, který byl chvíli v limitovaném množství a já si původně myslel, že na PS4 vyšla hra jen takto a ne pouze v klasické modré krabičce bez ničeho ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Martinoslav changed the title to Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu