Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vánoční dárky - sluchátka + hry


ziraficka

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu s vánočními dárky pro děti (kluk 8, holka 6). Máme Xbox One S. Měli jsme v plánu Kinect (s adaptérem), ale ten už není k sehnání :-/

Syn chce sluchátka, měla by být dost odolná, a zkoumám, jestli jdou připojit bezdrátově? Vím, že Bluetooth Xbox nemá, ale viděla jsem v elektru sluchátka, která měla krabičku s příjimačem/vysílačem.

A ještě prosím o nějaký tip na hru pro holčičky (princezny, poníci atd. :-D )

moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na výběr zde: https://www.kuma.cz/kategorie/xbox-one-detske-558

Ale sluchátka netuším. Ale asi bude chtít headset, at muže hrát online. Takže nějaký co je kompatibilní s xbox one. Nějaký jsem našel, ale cena 2600, což je asi moc :)

P.S Dobrá je taneční hra Just Dance, decka se u toho vyblbnou a nemusi být kinect, stací mám pocit mobilni telefon, stáhne se aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sluchátka které se zapojí do ovladače, s ovládáním hlasitosti zvuku, hlasitosti chatu a vypnutí zvuku pro chat    https://www.czc.cz/xbox-one-stereo-sluchatka-bila/199950/produkt?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=_PLA+(Shopping+Campaigns)+kategorie&utm_content=gaming&utm_term=

jinak ovladač pro xbox one má i zdířku pro jack 3,5mm 

bezdrátově by to šlo, ta krabička by musela být zapojená do tv, ale to by nemohl chatovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu